Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Список переможців ІІ ( міського) етапу олімпіади з фізики

Список переможців ІІ ( міського) етапу олімпіади з фізики

№п/пПрізвище, ім’я учняНавчальний закладКлас навчанняМісце, зайняте у ІІ етапі олімпіадиПрізвище, ім’я, по батькові учителя, який підготував учня
1 Паєвський Іван Петрович гімназія 7 І Вифатнюк О.В.
2 Деркач Ольга Русланівна ЗОШ №3 7 ІІ Голомазюк С.М.
3 Чаканюк Юлія Володимирівна ЗОШ № 8 7 ІІ Чеканюк Ю.В.
4 Рибак Святослав Святославович ЗОШ № 9 7 ІІ Орлик О.І.
5 Онищук Владислав Романович ЗОШ № 9 7 ІІ Орлик О.І.
6 Квашук Анжела Ігорівна СШ № 12 7 ІІІ Цапок Л.В.
7 Востриков Олексій Юрійович гімназія 8 І Вифатнюк О.В.
8 Жадан Ілля Романович ЗОШ №3 8 ІІ Сингаївський В.І.
9 Степашко Аліна Юріївна гімназія 8 ІІ Вифатнюк О.В.
10 Коваль Владислав Сергійович ЗОШ № 9 8 ІІ Кравець Н.В.
11 Гурбич Вікторія Сергіївна ЗОШ № 4 8 ІІІ Швець О.М.
12 Грушецька Ірина Ярославівна ЗОШ № 1 8 ІІІ Соболенко І.М.
13 Зозуля Ірина Вячеславівна гімназія 9 І Вифатнюк О.В.
14 Нагорний Богдан Русланович ЗОШ№ 9 9 ІІ Орлик О.І.
15 Чорний Максим Миколайович НВК № 7 9 ІІ Кузьменко Ю.В.
16 Анцибор Вячеслав Євгенович гімназія 9 ІІ Вифатнюк О.В.
17 Солоп Володимир Олександрович ЗОШ №3 9 ІІІ Гонзолюк С.М.
18 Шульженко Короліна Власівна НВК № 10 9 ІІІ Криворучко І.О.
19 Вихристюк Роман ЗОШ № 9 9 ІІ Орлик О.І.
20 Денисюк Катерина Станіславівна гімназія 10 ІІ Вифатнюк О.В.
21 Загороднюк Юлія Володимирівна ЗОШ № 9 10 ІІ Кравець Н.В.
22 Ярова Ярослава Миколаївна ЗОШ № 9 10 ІІІ Кравець Н.В.
23 Могилюк Анастасія Олександрівна ЗОШ № 11 10 ІІІ Павленко З.К.
24 Кукуруза Єлизавета Сергіївна гімназія 11 І Вифатнюк О.В.
25 Деміденко Назарій Володимирович ЗОШ № 11 11 ІІ Анциферова О.Г.
26 Зайченко Іван Володимирович ЗОШ № 11 11 ІІ Анциферова О.Г.
27 Зайченко Василь Володимирович ЗОШ № 11 11 ІІ Анциферова О.Г.
28 Остапчук Дмитро Анатолійович ЗОШ № 14 11 ІІ Баранюк А.А.
29 Мороз Віталій Вікторович ЗОШ №11 11 ІІІ Анциферова О.Г.
30 Ганіч Ігор Володимирович ЗОШ № 3 11 ІІІ Кравець Т.Б.
31 Горбаченко Ерік Сергійович ЗОШ № 3 11 ІІІ Кравець Т.Б.
Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021