Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Ми в соцмережах - Facebook!
is bluehost good

Семінар – практикум директорів закладів позашкільної освіти та заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти

10 квітня 2018 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся семінар-практикум директорів закладів позашкільної освіти та заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста з теми «Організація творчого простору для дітей в умовах позашкільного навчального закладу». Ключовим питанням заходу стало ознайомлення учасників семінару з сучасними формами та методами позакласної роботи з учнями. Семінар відкрила методист з навчально-виховної роботи методичного кабінету відділу освіти Уманської міської ради Інна Толобистюк, яка ознайомила учасників заходу із темою, завданнями та планом роботи. Під час проведення теоретичної частини семінару директор Будинку дитячої та юнацької творчості Алла Тичінська представила відеопрезентацію системи роботи закладу, керівники гуртків Лариса Шпортко, Оксана Попова разом зі своїми вихованцями провели екскурсії до кімнати – музею «Світлиця» та новоствореного музею БДЮТу. Також усі присутні мали змогу ознайомитися з роботою педагогічної дитячої творчої академії «Джерело», яка працює у закладі з 2012 року, та відвідати показове заняття гуртка народного танцю «Весна» (керівник Наталія Попова).

Під час практичної частини учасники семінару – практикуму взяли участь у майстер - класах з виготовлення органайзерів, м’яких іграшок, виробів з кави та бісеру, які підготували і провели керівники гуртків закладу.

Велике естетичне задоволення отримали усі присутні під час перегляду концерту художньої самодіяльності колективів БДЮТу. Вихованці вміло демонстрували вокальну та хореографічну майстерність, артистизм, творчість та подарували глядачам велике емоційне піднесення, гарний настрій.

Підводячи підсумки семінару, учасники дали високу оцінку адміністрації БДЮТу в організації та проведенні змістовного семінару, відзначили активну участь батьків в освітньому процесі закладу, використання їх творчих можливостей у позакласній роботі.

1

1

1

1

1

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019