Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Ми в соцмережах - Facebook!
is bluehost good

Засідання Школи молодого учителя початкових класів

Відповідно до плану роботи відділу освіти Уманської міської ради на 2017/2018 навчальний рік 10 квітня 2018 року відбулося засідання Школи молодого учителя початкових класів у формі «методичної майстерні» з проблеми «Сучасні підходи в організації освітнього процесу початкової школи».

Відкрила роботу «методичної майстерні» та розкрила основні аспекти проблеми, що розглядалася, методист з навчально-виховної роботи методичного кабінету відділу освіти Осіяненко Н.М.

1

Досвідом роботи з впровадження інноваційної музико-терапевтичної технології «ПіснеЗнайка» поділилася з молодими педагогами вчитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії ЗОШ № 14 Полянчук Л.М.

1

Вчитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії НВК № 24 Жук Н.М. ознайомила присутніх на засіданні молодих спеціалістів та їх наставників із структурою уроку-тренінгу та ігрових вправ для формування соціальної компетентності молодших школярів на уроках «Основи здоров’я».

1

1

Також із членами Школи молодого вчителя було опрацьовано нормативно-правові документи МОН України щодо організованого завершення 2017/2018 навчального року та особливостей проведення ДПА у початковій школі закладів загальної середньої освіти.

У процесі обговорення розглянутих на засіданні питань було вироблено практичні рекомендації щодо сучасних підходів в організації освітнього процесу початкової школи.

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019