31 травня 2018 року на стадіоні «Сокіл» відбулося святкове закриття спартакіади «Малі олімпійські ігри» серед команд дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів міста. Юні спортсмени пройшли парадом під оплески вболівальників.

Зі словами вітань до учасників змагань звернулися заступник начальника відділу освіти Миколенко І.О., директор ДЮСШ №1 Грязнов В.Г., головний суддя змагань, завуч ДЮСШ № 1 Гошуляк С.В.

Далі відбулася церемонія нагородження команд за перемогу у змаганнях з легкої атлетики. Грамоти відділу освіти також отримали вихованці, які здобули найвищі результати і 19 найактивніших учасників змагань.

У загальнокомандному заліку перемогу здобули:

І підгрупа

  • команда НВК № 1 за ІІІ місце та інструктор з фізкультури Копитко Наталія Володимирівна;

  • команда ДНЗ №25 за ІІ місце та інструктор з фізкультури Чередниченко Олена Василівна;

  • команда ДНЗ №12 за I місце та інструктор з фізкультури Кумановська Лілія Олексіївна.

ІІ підгрупа

  • команда ДНЗ № 7 за ІІІ місце та інструктор з фізкультури Дубенко Оксана Петрівна;

  • команда ДНЗ № 2 за ІІ місце та інструктор з фізкультури Журжій Анна В’ячеславівна;

  • команда ДНЗ №8 за I місце та інструктор з фізкультури Юрченко Оксана Василівна.

ІІІ підгрупа

  • команда ДНЗ № 28 за ІІІ місце та інструктор з фізкультури Мельник Вікторія Миколаївна;

  • команда ДНЗ № 34 за ІІ місце та інструктор з фізкультури Беляк Галина Володимирівна;

  • команда ДНЗ №21 за I місце та інструктор з фізкультури Кармалига Тетяна Іванівна та команда ДНЗ №33 і вихователь Подолян Тетяна Борисівна.

ІV підгрупа

  • команда НВК № 17 за ІІІ місце та інструктор з фізкультури Мороз Людимила Василівна;

  • команда ДНЗ №3 за ІІ місце та вихователь Безсмертна Леся Любомирівна;

  • команда ДНЗ №4 за I місце та інструктор з фізкультури Кучеренко Олена Леонтіївна та команда ДНЗ №9 і інструктор з фізкультури Панасевич Ольга Петрівна.

Родзинкою свята стали виступи вихованців відділення спортивної акробатики ДЮСШ № 1: Безверхої Анастасії, Ярової Оксани, Семенюк Вікторії, Білоус Ярослави та Соколова Тараса (тренери Клочко М.О. та Гошуляк С.В.).

Дякуємо директору Уманської дитячо-юнацької спортивної школи №1 Грязнову Владиславу Геннадійовичу за допомогу в організації спортивного свята.

1

1

1

1

1