Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Ми в соцмережах - Facebook!
is bluehost good

Граємось, відпочиваємо!

Канікули - весела і яскрава пора! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп'ютером - це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.

В загальноосвітніх навчальних закладах міста триває дозвілля для школярів.

07 червня в закладах організована не менш цікава програма для дітей. У НВК №6 з дітьми проведені цікаві рухливі ігри на свіжому повітрі та спортивні естафети. Учні ЗОШ №4 закріпили знання з англійської мови під час проведення квесту та ігор. Учні з НВК №10 відвідали одну з окрас нашого міста, дендрологічний парк «Софіївка», а школярі ЗОШ №11 взяли участь у цікавій екскурсії «Таємничими підземеллями Василіанського монастиря» у Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань». Учні ЗОШ №1 відвідали виставку плазунів в Уманському національному університеті садівництва.

Педагоги та школярі ЗОШ №9 не обмежуються екскурсіями по рідному місту, з 02 по 06 червня вони відвідали міста Одеса, Львів та Вінниця.

В інших закладах освіти ігри, естафети, інсценізації та конкурси нікого не залишають байдужими. Літній відпочинок залишає яскраві позитивні емоції у дітей.

1

Відвідування виставки плазунів в УНУС

1

1

1

1

Рухливі ігри на свіжому повітрі в НВК №6

1

Стара Умань

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019