Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2017/2018 навчальний рік 17 жовтня 2017 року на базі відділу освіти проведено засідання «Школи професійної адаптації спеціалістів психологічної служби».

10 - 12 жовтня 2017 року для 30 спеціалістів психологічної служби навчальних закладів міста Умань проведено виїзні тематичні курси, навчальний тренінг за програмою спецкурсу «Базові навички медіатора в навчальному закладі».

З 02.10 по 09.10. 2017 проводились змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», у яких взяли участь 117 учнів із 13 загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Відповідно до наказу відділу освіти Уманської міської ради від 07.09.2017 №126/01-16 „Про проведення І туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року-2018” з 04.10.2017 року розпочався І (міський )тур всеукраїнського конкурсу „Учитель року-2018”. Запрошуємо вас ознайомитися з матеріалами сайтів учасників і долучитися до голосування.

У сфері управління відділу освіти Уманської міської ради функціонують 5 позашкільних навчальних закладів комунальної форми власності:

04 жовтня 2017 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулось засідання керівників секцій Малої академії наук загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів міста Умані та наукових консультантів, викладачів вищого навчального закладу.

Відповідно до плану роботи відділу освіти Уманської міської ради на 2017/2018 навчальний рік 6 жовтня 2017 року на базі навчально – виховного комплексу №24 «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» Уманської міської ради Черкаської області (директор Данилюк І.С.) відбулося планове засідання міського методичного об’єднання вихователів ГПД у формі науково-методичного семінару з проблеми «Адаптація у різновіковій групі. Інтерактивні методи у роботі ГПД з використанням здоров’язберігаючих технологій».

Всесвітній день туризму всі любителі подорожей традиційно відзначають 27 вересня. Це свято кожного, хто відчуває себе туристом, і не важливо чи буде це поїздка до моря, похід в гори чи прогулянка до найближчої лісової галявини.

Творчі об’єднання міського Будинку дитячої та юнацької творчості м.Умані відвідали виставку Всеукраїнського мистецько-культурного проекту «Військово-польовий АРТ».

З метою залучення дітей до екологічної освіти, дослідницької та природоохоронної діяльності Уманський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді у вересні 2017 року продовжив проведення щорічної Всеукраїнської акції «День юного натураліста».