Питання патріотичного виховання молоді завжди було і залишається одним із найважливіших. Патріотичне виховання – це не мода, не робота одного дня чи навіть року. Досвід роботи шкіл показує, що виховання учнів у дусі постійної готовності до захисту своєї Вітчизни необхідно проводити систематично, цілеспрямовано та наполегливо.

Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2017/2018 навчальний рік 7 грудня 2017 року відбувся семінар-практикум для вчителів 1-х класів на базі Уманського навчально - виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» з проблеми «Розвиток фонематичних процесів – запорука успішного навчання молодших школярів».

07 грудня 2017 року, в актовій залі відділу освіти відділу Уманської міської ради відбувся семінар-нарада з питань охорони праці та профілактики травматизму на тему: «Безпечні та здорові умови праці. Забезпечення належної культури виробництва на підприємстві, як обов’язок роботодавця», за участі інспекторів управління Держпраці у Черкаській області (Яворським А.Л., Базильським В.А, Сінко А.).

З метою контролю за пожежною та техногенною безпекою, недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в навчальних закладах Кабінет Міністрів України дозволив позапланові перевірки дошкільних і загальноосвітніх установ, установ охорони здоров'я, будинків для престарілих людей.

Зі слів уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби в Україні набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова».

Нова українська школа. Навчально-методичні матеріали "Порадник для вчителя"

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства 2017/2018 навчального року

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики 2017/2018 навчального року

На базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської облдержадміністрації» 2 грудня 2017 року відбувся ІІІ (обласний) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. За рішенням журі переможцями Конкурсу стали 5 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Умань.

2 грудня 2017 року на базі Навчально-виховного комплексу „Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання” відбулась олімпіада з інформаційних технологій.