Курси підвищення на грудень

Керуючись рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про запровадження на Черкащині карантину «червоної» зони, адміністрація інституту повідомляє, що робота комплексних курсів підвищення кваліфікації для педпрацівників області з 13 грудня 2021 року на базі інституту проходитиме у СИНХРОННОМУ РЕЖИМІ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ЗАСОБІВ ІКТ.

 

  1. Комплексні курси підвищення кваліфікації очної форми навчання:

Навчальний обсяг курсів: 90 годин.

Реєстрація на навчання – за посиланнями, що додаються (див. таблицю).

Після реєстрації на свої електронні скриньки слухачі отримають розклади занять з посиланнями для участі в них.

Заняття проходитимуть У СИНХРОННОМУ РЕЖИМІ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ЗАСОБІВ ІКТ (слухачі навчатимуться віддалено онлайн режимі) у реальному часі з 8.30 до 14.30 год).

Початок занять в перший день роботи курсів з 10.00 год, у наступні дні – з 8.30 год.

По закінченню навчання слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка.

 

 

Категорія

Дата проведення

Електронна адреса

Відповідальний

Контактний телефон

Листопад

1.

Вихователі ЗДО

13.12-24.12

https://cutt.ly/zYq3RMe

Сіренко А.Є.,

Ванько К.І.

067-942-65-97

097-252-68-79

2.

Учителі історії

- « -

https://forms.gle/D24icow3V4AWuTkC7

Чорновол Л.О.

067-682-66-52

3.

Учителі математики

- « -

https://bit.ly/3I6Oddr

Замулко О.І.

096-511-47-47

4.

Учителі фізкультури

- « -

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZcqCBBv0AYevVGhxFNiFDD43wJBfdoZZNTgi7wAfivksjsQ/viewform

Глоба М.Г.

067-721-60-13

5.

Учителі англійської мови

- « -

https://docs.google.com/forms/d/102LPP0DRqYYlJZH0X3rAtre5ytto9wOHjNyGZ06YQ1I/edit

Пахомова Т.Г.

096-502-07-68

 

Графік навчання на курсах підвищення кваліфікації очної форми

(У СИНХРОННОМУ РЕЖИМІ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ЗАСОБІВ ІКТ)

 

 

13.12-24.12 (90 год)

Разом

Вихователі ЗДО

Учителі історії

Учителі фізкультури

Учителі математики

Учителі англійської мови (перенесено з листопада)

1

Городищенська ОТГ

1

 

 

1

 

 

2

Вільшанська ОТГ

 

 

 

 

 

 

3

Мліївська ОТГ

 

 

 

 

 

 

4

Драбівська ОТГ

1

 

 

 

 

 

5

Великохутірська ОТГ

 

 

 

1

 

 

6

Шрамківська ОТГ

1

 

1

 

 

 

7

Жашківська ОТГ

 

1

1

 

2

 

8

Баштечківська ОТГ

 

 

1

 

1

 

9

Звенигородська ОТГ

1

1

1

1

 

 

10

Ватутінська ОТГ

 

 

1

 

1

 

11

Водяницька ОТГ

 

1

 

 

 

 

12

Шевченківська ОТГ

 

 

1

 

 

 

13

Золотоніська ОТГ

1

1

1 + 1 СЗО

2

1

 

14

Вознесенська ОТГ

 

 

 

 

 

 

15

Гельмязівська ОТГ

 

 

1

 

 

 

16

Зорівська ОТГ

 

 

 

 

 

 

17

Новодмитрівська ОТГ

 

1

1

 

 

 

18

Піщанська ОТГ

 

1

 

 

1

 

19

Кам’янська ОТГ

 

1

1

 

 

 

20

Михайлівська ОТГ

 

 

 

 

 

 

21

Канівська ОТГ

2

1

 

 

1 СМЗО

 

22

Бобрицька ОТГ

 

 

 

 

 

 

23

Ліплявська ОТГ

 

 

 

 

 

 

24

Степанецька ОТГ

 

1

 

 

 

 

25

Катеринопільська ОТГ

1

1

1

1

 

 

26

Єрківська ОТГ

 

 

 

 

 

 

27

Мокрокалигірська ОТГ

1

 

 

 

 

 

28

Корсунь-Шевченківська ОТГ

 

 

 

 

 

 

29

Набутівська ОТГ

 

 

 

 

 

 

30

Селищенська ОТГ

 

 

 

 

 

 

31

Стеблівська ОТГ

 

1

 

 

 

 

32

Лисянська ОТГ

1

1

1 + 1 ПАЛ

 

 

 

33

Бужанська ОТГ

 

 

 

 

 

 

34

Виноградська ОТГ

 

1

 

 

 

 

35

Маньківська ОТГ

 

 

 

 

1

 

36

Буцька ОТГ

 

 

 

 

 

 

37

Іваньківська ОТГ

 

 

 

 

 

 

38

Монастирищенська ОТГ

1

1

2

2

1

 

39

Смілянська ОТГ

1

 

 

1

2

 

40

Балаклеївська ОТГ

 

 

 

 

1

 

41

Березняківська ОТГ

 

1

1

 

 

 

42

Ротмістрівська ОТГ

 

 

1

 

1

 

43

Тернівська ОТГ

 

 

 

 

 

 

44

Тальнівська ОТГ

1

1

1

1

1 СМЗО

 

45

Уманська ОТГ

 

1

2

 

 

 

46

Бабанська ОТГ

 

 

 

 

 

 

47

Дмитрушківська ОТГ

 

 

 

 

 

 

48

Ладижинська ОТГ

 

 

1

1

 

 

49

Паланська ОТГ

 

 

 

 

 

 

50

Христинівська ОТГ

 

1

3

1

1

 

51

Черкаська ОТГ

10

4

1 СМЗО + 1 СЗО + 4

4

8 + 1 СМЗО

 

52

Білозірська ОТГ

 

 

 

 

 

 

53

Будищенська ОТГ

 

 

 

 

 

 

54

Леськівська ОТГ

 

 

 

 

 

 

55

Мошнівська ОТГ

 

 

 

1

 

 

56

Руськополянська ОТГ

1

 

 

 

 

 

57

Степанківська ОТГ

 

1

 

 

 

 

58

Червонослобідська ОТГ

 

 

 

 

1

 

59

Чигиринська ОТГ

1

1

2

3

3

 

60

Медведівська ОТГ

 

 

 

 

 

 

61

Сагунівська ОТГ

 

 

1

 

 

 

62

Чорнобаївська ОТГ

2

2

1

3

 

 

63

Іркліївська ОТГ

 

 

 

 

 

 

64

Шполянська ОТГ

1

1

1

3

1+1

 

65

Лип’янська ОТГ

 

 

 

 

 

 

66

Матусівська ОТГ

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

28

27

36

26

29+1

 

 

 

Просимо проінформувати педагогів про умови організації навчання та сприяти проходженню курсів підвищення кваліфікації освітянами вашої громади, навчального закладу відповідно до зазначених графіків.

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021

Please publish modules in offcanvas position.