Керуючись рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про запровадження на Черкащині карантину «червоної» зони, адміністрація інституту повідомляє, що робота комплексних курсів підвищення кваліфікації для педпрацівників області з 13 грудня 2021 року на базі інституту проходитиме у СИНХРОННОМУ РЕЖИМІ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ЗАСОБІВ ІКТ.
- Комплексні курси підвищення кваліфікації очної форми навчання:
Навчальний обсяг курсів: 90 годин.
Реєстрація на навчання – за посиланнями, що додаються (див. таблицю).
Після реєстрації на свої електронні скриньки слухачі отримають розклади занять з посиланнями для участі в них.
Заняття проходитимуть У СИНХРОННОМУ РЕЖИМІ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ЗАСОБІВ ІКТ (слухачі навчатимуться віддалено (в онлайн режимі) у реальному часі з 8.30 до 14.30 год).
Початок занять в перший день роботи курсів з 10.00 год, у наступні дні – з 8.30 год.
По закінченню навчання слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка.
№ |
Категорія |
Дата проведення |
Електронна адреса |
Відповідальний |
Контактний телефон |
Листопад |
|||||
1. |
Вихователі ЗДО |
13.12-24.12 |
Сіренко А.Є., Ванько К.І. |
067-942-65-97 097-252-68-79 |
|
2. |
Учителі історії |
- « - |
Чорновол Л.О. |
067-682-66-52 |
|
3. |
Учителі математики |
- « - |
Замулко О.І. |
096-511-47-47 |
|
4. |
Учителі фізкультури |
- « - |
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZcqCBBv0AYevVGhxFNiFDD43wJBfdoZZNTgi7wAfivksjsQ/viewform |
Глоба М.Г. |
067-721-60-13 |
5. |
Учителі англійської мови |
- « - |
https://docs.google.com/forms/d/102LPP0DRqYYlJZH0X3rAtre5ytto9wOHjNyGZ06YQ1I/edit |
Пахомова Т.Г. |
096-502-07-68 |
Графік навчання на курсах підвищення кваліфікації очної форми
(У СИНХРОННОМУ РЕЖИМІ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ЗАСОБІВ ІКТ)
№ |
|
13.12-24.12 (90 год) |
Разом |
||||
Вихователі ЗДО |
Учителі історії |
Учителі фізкультури |
Учителі математики |
Учителі англійської мови (перенесено з листопада) |
|||
1 |
Городищенська ОТГ |
1 |
|
|
1 |
|
|
2 |
Вільшанська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
3 |
Мліївська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
4 |
Драбівська ОТГ |
1 |
|
|
|
|
|
5 |
Великохутірська ОТГ |
|
|
|
1 |
|
|
6 |
Шрамківська ОТГ |
1 |
|
1 |
|
|
|
7 |
Жашківська ОТГ |
|
1 |
1 |
|
2 |
|
8 |
Баштечківська ОТГ |
|
|
1 |
|
1 |
|
9 |
Звенигородська ОТГ |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
|
10 |
Ватутінська ОТГ |
|
|
1 |
|
1 |
|
11 |
Водяницька ОТГ |
|
1 |
|
|
|
|
12 |
Шевченківська ОТГ |
|
|
1 |
|
|
|
13 |
Золотоніська ОТГ |
1 |
1 |
1 + 1 СЗО |
2 |
1 |
|
14 |
Вознесенська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
15 |
Гельмязівська ОТГ |
|
|
1 |
|
|
|
16 |
Зорівська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
17 |
Новодмитрівська ОТГ |
|
1 |
1 |
|
|
|
18 |
Піщанська ОТГ |
|
1 |
|
|
1 |
|
19 |
Кам’янська ОТГ |
|
1 |
1 |
|
|
|
20 |
Михайлівська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
21 |
Канівська ОТГ |
2 |
1 |
|
|
1 СМЗО |
|
22 |
Бобрицька ОТГ |
|
|
|
|
|
|
23 |
Ліплявська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
24 |
Степанецька ОТГ |
|
1 |
|
|
|
|
25 |
Катеринопільська ОТГ |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
|
26 |
Єрківська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
27 |
Мокрокалигірська ОТГ |
1 |
|
|
|
|
|
28 |
Корсунь-Шевченківська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
29 |
Набутівська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
30 |
Селищенська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
31 |
Стеблівська ОТГ |
|
1 |
|
|
|
|
32 |
Лисянська ОТГ |
1 |
1 |
1 + 1 ПАЛ |
|
|
|
33 |
Бужанська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
34 |
Виноградська ОТГ |
|
1 |
|
|
|
|
35 |
Маньківська ОТГ |
|
|
|
|
1 |
|
36 |
Буцька ОТГ |
|
|
|
|
|
|
37 |
Іваньківська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
38 |
Монастирищенська ОТГ |
1 |
1 |
2 |
2 |
1 |
|
39 |
Смілянська ОТГ |
1 |
|
|
1 |
2 |
|
40 |
Балаклеївська ОТГ |
|
|
|
|
1 |
|
41 |
Березняківська ОТГ |
|
1 |
1 |
|
|
|
42 |
Ротмістрівська ОТГ |
|
|
1 |
|
1 |
|
43 |
Тернівська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
44 |
Тальнівська ОТГ |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 СМЗО |
|
45 |
Уманська ОТГ |
|
1 |
2 |
|
|
|
46 |
Бабанська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
47 |
Дмитрушківська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
48 |
Ладижинська ОТГ |
|
|
1 |
1 |
|
|
49 |
Паланська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
50 |
Христинівська ОТГ |
|
1 |
3 |
1 |
1 |
|
51 |
Черкаська ОТГ |
10 |
4 |
1 СМЗО + 1 СЗО + 4 |
4 |
8 + 1 СМЗО |
|
52 |
Білозірська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
53 |
Будищенська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
54 |
Леськівська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
55 |
Мошнівська ОТГ |
|
|
|
1 |
|
|
56 |
Руськополянська ОТГ |
1 |
|
|
|
|
|
57 |
Степанківська ОТГ |
|
1 |
|
|
|
|
58 |
Червонослобідська ОТГ |
|
|
|
|
1 |
|
59 |
Чигиринська ОТГ |
1 |
1 |
2 |
3 |
3 |
|
60 |
Медведівська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
61 |
Сагунівська ОТГ |
|
|
1 |
|
|
|
62 |
Чорнобаївська ОТГ |
2 |
2 |
1 |
3 |
|
|
63 |
Іркліївська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
64 |
Шполянська ОТГ |
1 |
1 |
1 |
3 |
1+1 |
|
65 |
Лип’янська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
66 |
Матусівська ОТГ |
|
|
|
|
|
|
|
ВСЬОГО |
28 |
27 |
36 |
26 |
29+1 |
|
Просимо проінформувати педагогів про умови організації навчання та сприяти проходженню курсів підвищення кваліфікації освітянами вашої громади, навчального закладу відповідно до зазначених графіків.