Курси на січень

Керуючись рішенням Кабінету Міністрів України про продовження дії адаптивного карантину на території України до 31 березня 2022 року,  адміністрація інституту повідомляє, що робота комплексних курсів підвищення кваліфікації для педпрацівників  області  у січні 2022 року на базі інституту проходитиме у СИНХРОННОМУ РЕЖИМІ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ЗАСОБІВ ІКТ.

 

  1. Комплексні курси підвищення кваліфікації очно-дистанційної форми навчання:

Навчальний обсяг курсів: 90 годин.

Реєстрація на навчання – за посиланнями, що додаються (див. таблицю).

Після реєстрації на свої електронні скриньки слухачі отримають розклади занять з посиланнями для участі в них.

Заняття проходитимуть У СИНХРОННОМУ РЕЖИМІ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ЗАСОБІВ ІКТ (слухачі навчатимуться віддалено (в онлайн режимі) у реальному часі з 8.30 до 14.30 год).

Початок занять в перший день роботи курсів з 10.00 год, у наступні дні – з 8.30 год.

По закінченню навчання слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка.

 

 

Категорія

Дата проведення

Електронна реєстрація

Відповідальний

Контактний телефон

Січень 2022

1.

Директори ЗЗСО

І сесія

10.01-13.01,

ІІ сесія

16.02-18.02

https://bit.ly/3yQiSrh

Замулко О.І.

(096) 511 47 47

2.

Учителі початкових класів І і вищої категорії

- « -

https://cutt.ly/tUwkIDW

Добровольська Л.Н.,

Андросова В.О.

(067) 955 90 86

(067) 161 57 68

3.

Учителі географії

- « -

https://forms.gle/5AuXUF5FeF6wJEMJA

Крижанівський В.В.

(097) 583 13 32

4.

Учителі мистецтва, музичного мистецтва та хореографії, керівники вокально-хорових гуртків, акомпаніатори

- « -

https://bit.ly/3J7z6RB

Гловацький С.В.

(096) 614 62 52

5.

Вихователі ЗДО

- « -

https://cutt.ly/XUrFIx1

Сіренко А.Є.,

Ванько К.І.

(067) 942 65 97

(097) 252 68 79

6.

Педагоги-організатори

- « -

https://forms.gle/LQ9R4FaPUjq88ErK8

Бугайчук Н.В.

(097) 576 28 59

 

Графік навчання на курсах підвищення кваліфікації очної-дистанційної форми

(У СИНХРОННОМУ РЕЖИМІ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ЗАСОБІВ ІКТ)

 

 

І сесія 10.01-13.01,

ІІ сесія 16.02-18.02

Разом

Директори ЗЗСО

Учителі початкових класів І і вищої категорії

Учителі географії

Учителі мистецтва, музичного мистецтва та хореографії, керівники вокально-хорових гуртків, акомпаніатори

Вихователі ЗДО

Педагоги-організатори

1

Бабанська ТГ

 

1

 

 

 

 

 

2

Балаклеївська ТГ

 

1

1

 

1

 

 

3

Баштечківська ТГ

 

1

 

 

1

 

 

4

Березняківська ТГ

 

 

 

 

 

1

 

5

Білозірська ТГ

 

1

1

1

1

 

 

6

Бобрицька ТГ

 

1

 

 

 

 

 

7

Будищенська ТГ

 

 

 

 

 

 

 

8

Бужанська ТГ

 

 

 

 

 

 

 

9

Буцька ТГ

 

 

 

 

 

 

 

10

Ватутінська ТГ

 

 

 

1

 

2

 

11

Великохутірська ТГ

 

 

 

 

 

 

 

12

Виноградська ТГ

 

 

 

 

 

 

 

13

Вільшанська  ТГ

 

 

 

 

1

 

 

14

Водяницька ТГ

2

 

 

 

1

1

 

15

Вознесенська ТГ

1

 

 

 

 

 

 

16

Гельмязівська ТГ

 

 

 

 

 

 

 

17

Городищенська ТГ

1

 

1

1

2

 

 

18

Дмитрушківська ТГ

 

 

 

2

 

1

 

19

Драбівська ТГ

1

 

 

 

 

 

 

20

Єрківська ТГ

 

 

 

 

 

 

 

21

Жашківська ТГ

 

 

1

 

 

 

 

22

Звенигородська ТГ

 

 

 

 

 

 

 

23

Золотоніська ТГ

1 + 1 Кропивнянський дит.буд.

 

 

2+ 1 санат. школа-інтернат

2

2

 

24

Зорівська ТГ

 

 

 

 

 

 

 

25

Іваньківська ТГ

 

 

 

 

 

 

 

26

Іркліївська ТГ

2

 

 

1

 

1 + 1 ПАЛ

 

27

Кам’янська ТГ

1

 

2

 

2

 

 

28

Канівська ТГ

 

1

1 санат. школа-інтернат

3

 

1 + 1ВПУ

 

29

Катеринопільська ТГ

1

 

 

 

 

 

 

30

Корсунь-Шевченківська ТГ

1

 

1

 

2

2

 

31

Ладижинська ТГ

 

 

 

 

 

 

 

32

Леськівська ТГ

 

1

1

1

1

 

 

33

Лип’янська ТГ

 

 

 

 

 

 

 

34

Лисянська ТГ

 

1

 

 

 

1

 

35

Ліплявська ТГ

1

 

 

 

 

 

 

36

Маньківська ТГ

 

1

3

 

 

 

 

37

Матусівська ТГ

 

 

2

 

 

 

 

38

Медведівська ТГ

 

 

 

 

1

 

 

39

Михайлівська ТГ

 

 

 

 

 

2

 

40

Мліївська ТГ

 

 

 

 

 

 

 

41

Мокрокалигірська  ТГ

 

 

 

 

 

 

 

42

Монастирищенська ТГ

1

 

 

 

 

 

 

43

Мошнівська ТГ

 

 

 

1

 

1

 

44

Набутівська ТГ

 

1

 

 

 

2

 

45

Новодмитрівська ТГ

 

 

 

 

 

 

 

46

Паланська ТГ

 

1

1

 

 

 

 

47

Піщанська ТГ

 

 

 

 

 

 

 

48

Ротмістрівська ТГ

 

 

 

1

1

1

 

49

Руськополянська ТГ

2

 

 

 

 

 

 

50

Сагунівська ТГ

 

1

 

 

 

 

 

51

Селищенська ТГ

 

 

2

 

 

 

 

52

Смілянська ТГ

 

1

3

1

2

1

 

53

Стеблівська ТГ

 

 

 

 

 

 

 

54

Степанецька ТГ

 

 

 

2

1

 

 

55

Степанківська ТГ

1

 

1

 

 

 

 

56

Тальнівська ТГ

4

1

2

 

 

 

 

57

Тернівська ТГ

 

 

 

 

 

 

 

58

Уманська ТГ

1

1

 

 

2

1

 

59

Христинівська ТГ

 

 

1

 

 

 

 

60

Червонослобідська ТГ

1

 

1

 

 

 

 

61

Черкаська ТГ

1 + 1 НРЦ

9 + 6 НРЦ

6

7+2 НРЦ

4 НРЦ + 8

3

 

62

Чигиринська ТГ

1

2

 

 

 

 

 

63

Чорнобаївська ТГ

 

 

 

 

1

 

 

64

Шевченківська ТГ

 

1

 

1+ 3 спеціалізована ЗОШІ

 

1 спеціалізована ЗОШІ

 

65

Шполянська ТГ

1

 

1

3

2

1 санат. школа-інтернат

 

66

Шрамківська ТГ

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

27

33

32

34

37

27

 

 

  1. Комплексні курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та вчителів-предметників закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, які викладають 2 або 3 предмети та які у 2018-2020 роках уже пройшли на базі інституту основні курси за фахом.

Навчальний обсяг: 30 годин.

Реєстрація на навчання – за посиланнями, що додаються (див. таблицю).

Після реєстрації на свої електронні скриньки слухачі отримають розклади занять з посиланнями для участі в них.

Заняття проходитимуть У СИНХРОННОМУ РЕЖИМІ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ЗАСОБІВ ІКТ і проводитимуться з 14.00 год в онлайн та офлайн режимах згідно з розкладами.

По закінченню навчання слухачі курсів отримають свідоцтво встановленого зразка.

 

Категорія

Дата проведення

Електронна реєстрація

Відповідальний

Контактний телефон

Січень 2022

1.

Вихователі ГПД

11.01-21.01

 https://cutt.ly/xYN7ORM

Добровольська Л.Н.,

Андросова В.О.

(067) 955 90 86

(067) 161 57 68

2.

Учителі мистецтва, образотворчого мистецтва, керівники гуртків зображувального спрямування

- « -

https://forms.gle/LH4vPcycMuM7KCzD7

Лємєшева Н.А.

(067) 473 71 50

3.

Соціальні педагоги закладів освіти

- « -

https://bit.ly/3q8DPdg

Брайченко Т.В.

(096) 546 61 69

4.

Учителі фізичної культури та «Захисту України»

- « -

https://bit.ly/3seYuyD

Глоба М.Г.,

Плахута В.В.

(067) 721 60 13

(067) 883 68 98

 

Графік навчання на курсах підвищення кваліфікації дистанційної форми

(для сумісників, які викладають 2-3 предмети) (30 год)

 

 

11.01-21.01

Разом

Вихователі ГПД

Учителі мистецтва, образотворчого мистецтва, керівники гуртків зображувального спрямування

Соціальні педагоги закладів освіти

Учителі фізичної культури та «Захисту України»

1

Бабанська ТГ

3

 

 

 

 

2

Балаклеївська ТГ

 

 

1

 

 

3

Баштечківська ТГ

 

 

 

 

 

4

Березняківська ТГ

 

 

 

 

 

5

Білозірська ТГ

 

 

 

1

 

6

Бобрицька ТГ

2

 

 

 

 

7

Будищенська ТГ

 

 

 

1

 

8

Бужанська ТГ

 

 

 

 

 

9

Буцька ТГ

 

1

 

 

 

10

Ватутінська ТГ

 

 

 

 

 

11

Великохутірська ТГ

 

 

 

 

 

12

Виноградська ТГ

 

 

 

 

 

13

Вільшанська  ТГ

 

1 спеціальна ЗОШІ

 

 

 

14

Водяницька ТГ

 

 

1

 

 

15

Вознесенська ТГ

 

1

 

 

 

16

Гельмязівська ТГ

 

2

 

1

 

17

Городищенська ТГ

 

1

1

 

 

18

Дмитрушківська ТГ

1

1

1

 

 

19

Драбівська ТГ

2

 

 

 

 

20

Єрківська ТГ

 

 

 

 

 

21

Жашківська ТГ

2

1

1

2

 

22

Звенигородська ТГ

 

 

1

1 + 2 ЦППРК

 

23

Золотоніська ТГ

5

6 + 1 санаторна ЗОШІ

 

1 + 1 санаторна ЗОШІ

 

24

Зорівська ТГ

 

 

 

1

 

25

Іваньківська ТГ

 

 

1

 

 

26

Іркліївська ТГ

4

1

2

2

 

27

Кам’янська ТГ

 

2

1

 

 

28

Канівська ТГ

1

 

1

2 ВПУ

 

29

Катеринопільська ТГ

 

 

 

 

 

30

Корсунь-Шевченківська ТГ

 

 

 

 

 

31

Ладижинська ТГ

 

 

 

 

 

32

Леськівська ТГ

2

 

1

 

 

33

Лип’янська ТГ

 

 

 

 

 

34

Лисянська ТГ

 

 

 

 

 

35

Ліплявська ТГ

 

 

 

 

 

36

Маньківська ТГ

1

 

2

1

 

37

Матусівська ТГ

 

 

 

 

 

38

Медведівська ТГ

 

 

 

 

 

39

Михайлівська ТГ

1

1 спеціальна ЗОШІ

 

 

 

40

Мліївська ТГ

 

 

 

 

 

41

Мокрокалигірська  ТГ

 

 

 

 

 

42

Монастирищенська ТГ

 

 

 

1

 

43

Мошнівська ТГ

 

1

1

 

 

44

Набутівська ТГ

 

2

 

 

 

45

Новодмитрівська ТГ

 

 

 

 

 

46

Паланська ТГ

 

 

 

 

 

47

Піщанська ТГ

 

 

 

 

 

48

Ротмістрівська ТГ

 

2

 

 

 

49

Руськополянська ТГ

 

 

1

 

 

50

Сагунівська ТГ

 

 

 

 

 

51

Селищенська ТГ

 

3

 

 

 

52

Смілянська ТГ

 

 

1

 

 

53

Стеблівська ТГ

 

2

 

 

 

54

Степанецька ТГ

 

 

1

 

 

55

Степанківська ТГ

 

 

 

 

 

56

Тальнівська ТГ

2

 

2

4

 

57

Тернівська ТГ

 

 

 

 

 

58

Уманська ТГ

1

 

 

 

 

59

Христинівська ТГ

 

3

 

 

 

60

Червонослобідська ТГ

 

1

1

 

 

61

Черкаська ТГ

1

2

1

1

 

62

Чигиринська ТГ

3

2

1

 

 

63

Чорнобаївська ТГ

 

3

2

 

 

64

Шевченківська ТГ

 

 

1

 

 

65

Шполянська ТГ

 

1 + 1 санаторна ЗОШІ

 

 

 

66

Шрамківська ТГ

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

31

42

26

22

 

 

 

 

 

  1. Курси спеціалізованої освітньо-професійної підготовки педагогічних працівників

 

Навчальний обсяг курсів: згідно навчальних планів.

Заняття проходитимуть У СИНХРОННОМУ РЕЖИМІ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ЗАСОБІВ ІКТ.

 

Реєстрація на навчання – за посиланнями, що додаються (див. таблицю).

Початок занять в перший день роботи курсів з 10.00 год, у наступні дні – з 8.30 год.

 

Заняття проходитимуть в онлайн та офлайн режимах згідно з розкладами, які отримають слухачі на свої електронні скриньки після реєстрації.

По закінченню навчання слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка.

 

Категорія

Дата провед.

Електронна реєстрація

Відповідальний

Контактний телефон

Січень 2022

1.

Спеціальний курс підвищення кваліфікації «Інформатика в Новій початковій школі» (48 годин)

17-22.01

https://bit.ly/32ePy1O

Шемшур В.М.,

Безпоясний Б.С., Добровольська Л.Н., Андросова В.О.

(063) 863 12 55

(093) 339 74 19

(067) 955 90 86

(067) 161 57 68

2.

Спеціальний курс підвищення кваліфікації «Інформатика в Новій початковій школі» (48 годин)

24-29.01

https://bit.ly/32ePy1O

Шемшур В.М.,

Безпоясний Б.С., Добровольська Л.Н., Андросова В.О.

(063) 863 12 55

(093) 339 74 19

(067) 955 90 86

(067) 161 57 68

3.

Спеціальний курс підвищення кваліфікації новопризначених асистентів вчителів (60 годин)

24-29.01

https://forms.gle/dCHCP6ehHZpqT6fN6

 

Литвин І.М.

(068) 513 86 88

4.

«Методика викладання природознавства у 5-6 класах» (48 год)

17-22.01

https://forms.gle/LPr17K3amVrsYZTZ6

Крижанівський В.В.

(097) 583 13 32

5.

«Основи медичних знань» (спеціалізована підготовка учителів предмета «Захист України») (36 годин)

10-12.01

https://bit.ly/3JbqMAu

Плахута В.В.

(067) 883 68 98

 

 

Графік курсів спеціалізованої освітньо-професійної підготовки педагогічних працівників

 

№ з/з

 

Спеціальний курс підвищення кваліфікації «Інформатика в Новій початковій школі» (48 годин)

Спеціальний курс підвищення кваліфікації «Інформатика в Новій початковій школі» (48 годин)

Спеціальний курс підвищення кваліфікації новопризначених асистентів вчителів (60 годин)

«Методика викладання природознавства у 5-6 класах» (48 год)

«Основи медичних знань» (спеціалізована підготовка учителів предмета «Захист України») (36 годин)

Разом

17-22.01

24-29.01

24-29.01

17-22.01

10-12.01

1

Бабанська ТГ

 

 

 

 

 

 

2

Балаклеївська ТГ

 

 

 

1

1

 

3

Баштечківська ТГ

 

 

1

 

 

 

4

Березняківська ТГ

 

 

 

 

1

 

5

Білозірська ТГ

1

1

1

 

1

 

6

Бобрицька ТГ

 

 

 

 

 

 

7

Будищенська ТГ

1

1

 

1

1

 

8

Бужанська ТГ

1

 

1

1

1

 

9

Буцька ТГ

 

 

 

 

 

 

10

Ватутінська ТГ

 

 

1

 

1

 

11

Великохутірська ТГ

 

 

 

 

 

 

12

Виноградська ТГ

 

 

 

1

1

 

13

Вільшанська  ТГ

 

1

 

 

 

 

14

Водяницька ТГ

 

 

 

1

 

 

15

Вознесенська ТГ

 

 

 

 

 

 

16

Гельмязівська ТГ

 

 

 

2

 

 

17

Городищенська ТГ

 

1

1

 

2

 

18

Дмитрушківська ТГ

 

 

 

 

1

 

19

Драбівська ТГ

 

 

1

 

 

 

20

Єрківська ТГ

 

 

 

1

 

 

21

Жашківська ТГ

1

1

1

1

1

 

22

Звенигородська ТГ

 

 

 

2

1

 

23

Золотоніська ТГ

2 санаторна ЗОШІ

1 санаторна ЗОШІ

1

2

 

 

24

Зорівська ТГ

 

 

 

 

 

 

25

Іваньківська ТГ

 

1

 

 

 

 

26

Іркліївська ТГ

1

1

1

1

1

 

27

Кам’янська ТГ

 

 

1

2

1

 

28

Канівська ТГ

1

 

2

1

1

 

29

Катеринопільська ТГ

 

 

 

 

1

 

30

Корсунь-Шевченківська ТГ

 

 

1

 

1

 

31

Ладижинська ТГ

 

 

 

 

 

 

32

Леськівська ТГ

1

1

 

 

1

 

33

Лип’янська ТГ

 

 

 

 

1

 

34

Лисянська ТГ

 

 

1

1

1

 

35

Ліплявська ТГ

 

 

 

 

1

 

36

Маньківська ТГ

 

 

 

2

1

 

37

Матусівська ТГ

 

 

 

 

 

 

38

Медведівська ТГ

 

 

 

 

 

 

39

Михайлівська ТГ

 

 

 

1 спеціальна ЗОШІ

 

 

40

Мліївська ТГ

 

 

 

 

 

 

41

Мокрокалигірська  ТГ

 

 

 

 

 

 

42

Монастирищенська ТГ

 

 

1

 

 

 

43

Мошнівська ТГ

2

2

1

2

1

 

44

Набутівська ТГ

 

 

 

1

 

 

45

Новодмитрівська ТГ

 

 

 

 

1

 

46

Паланська ТГ

 

1

2

2

 

 

47

Піщанська ТГ

1

1

 

1

 

 

48

Ротмістрівська ТГ

1

 

 

 

1

 

49

Руськополянська ТГ

3

3

 

1

1

 

50

Сагунівська ТГ

1

 

 

 

1

 

51

Селищенська ТГ

 

 

 

1

 

 

52

Смілянська ТГ

2

2

1

1

2

 

53

Стеблівська ТГ

 

1

 

1

 

 

54

Степанецька ТГ

2

2

 

1

1

 

55

Степанківська ТГ

 

 

 

 

 

 

56

Тальнівська ТГ

 

 

1

 

 

 

57

Тернівська ТГ

 

 

 

 

1

 

58

Уманська ТГ

1

 

 

 

 

 

59

Христинівська ТГ

 

1

1

3

 

 

60

Червонослобідська ТГ

2

3

 

 

1

 

61

Черкаська ТГ

2

2

9 + 1 НРЦ

 

4 + 2 ЧВПУ

 

62

Чигиринська ТГ

1

 

1

2

1

 

63

Чорнобаївська ТГ

 

1

 

2

1

 

64

Шевченківська ТГ

 

 

 

1

 

 

65

Шполянська ТГ

 

 

 

2

1

 

66

Шрамківська ТГ

1

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

28

28

32

42

41

 

 

 

Просимо проінформувати педагогів про умови організації навчання та сприяти проходженню курсів підвищення кваліфікації освітянами вашої громади, навчального закладу відповідно до зазначених графіків.

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021

Please publish modules in offcanvas position.