Керуючись рішенням Кабінету Міністрів України про продовження дії адаптивного карантину на території України до 31 березня 2022 року, адміністрація інституту повідомляє, що робота комплексних курсів підвищення кваліфікації для педпрацівників області у січні 2022 року на базі інституту проходитиме у СИНХРОННОМУ РЕЖИМІ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ЗАСОБІВ ІКТ.
- Комплексні курси підвищення кваліфікації очно-дистанційної форми навчання:
Навчальний обсяг курсів: 90 годин.
Реєстрація на навчання – за посиланнями, що додаються (див. таблицю).
Після реєстрації на свої електронні скриньки слухачі отримають розклади занять з посиланнями для участі в них.
Заняття проходитимуть У СИНХРОННОМУ РЕЖИМІ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ЗАСОБІВ ІКТ (слухачі навчатимуться віддалено (в онлайн режимі) у реальному часі з 8.30 до 14.30 год).
Початок занять в перший день роботи курсів з 10.00 год, у наступні дні – з 8.30 год.
По закінченню навчання слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка.
№ |
Категорія |
Дата проведення |
Електронна реєстрація |
Відповідальний |
Контактний телефон |
Січень 2022 |
|||||
1. |
Директори ЗЗСО |
І сесія 10.01-13.01, ІІ сесія 16.02-18.02 |
Замулко О.І. |
(096) 511 47 47 |
|
2. |
Учителі початкових класів І і вищої категорії |
- « - |
Добровольська Л.Н., Андросова В.О. |
(067) 955 90 86 (067) 161 57 68 |
|
3. |
Учителі географії |
- « - |
Крижанівський В.В. |
(097) 583 13 32 |
|
4. |
Учителі мистецтва, музичного мистецтва та хореографії, керівники вокально-хорових гуртків, акомпаніатори |
- « - |
Гловацький С.В. |
(096) 614 62 52 |
|
5. |
Вихователі ЗДО |
- « - |
Сіренко А.Є., Ванько К.І. |
(067) 942 65 97 (097) 252 68 79 |
|
6. |
Педагоги-організатори |
- « - |
Бугайчук Н.В. |
(097) 576 28 59 |
Графік навчання на курсах підвищення кваліфікації очної-дистанційної форми
(У СИНХРОННОМУ РЕЖИМІ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ЗАСОБІВ ІКТ)
№ |
|
І сесія 10.01-13.01, ІІ сесія 16.02-18.02 |
Разом |
|||||
Директори ЗЗСО |
Учителі початкових класів І і вищої категорії |
Учителі географії |
Учителі мистецтва, музичного мистецтва та хореографії, керівники вокально-хорових гуртків, акомпаніатори |
Вихователі ЗДО |
Педагоги-організатори |
|||
1 |
Бабанська ТГ |
|
1 |
|
|
|
|
|
2 |
Балаклеївська ТГ |
|
1 |
1 |
|
1 |
|
|
3 |
Баштечківська ТГ |
|
1 |
|
|
1 |
|
|
4 |
Березняківська ТГ |
|
|
|
|
|
1 |
|
5 |
Білозірська ТГ |
|
1 |
1 |
1 |
1 |
|
|
6 |
Бобрицька ТГ |
|
1 |
|
|
|
|
|
7 |
Будищенська ТГ |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Бужанська ТГ |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Буцька ТГ |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Ватутінська ТГ |
|
|
|
1 |
|
2 |
|
11 |
Великохутірська ТГ |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Виноградська ТГ |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Вільшанська ТГ |
|
|
|
|
1 |
|
|
14 |
Водяницька ТГ |
2 |
|
|
|
1 |
1 |
|
15 |
Вознесенська ТГ |
1 |
|
|
|
|
|
|
16 |
Гельмязівська ТГ |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Городищенська ТГ |
1 |
|
1 |
1 |
2 |
|
|
18 |
Дмитрушківська ТГ |
|
|
|
2 |
|
1 |
|
19 |
Драбівська ТГ |
1 |
|
|
|
|
|
|
20 |
Єрківська ТГ |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Жашківська ТГ |
|
|
1 |
|
|
|
|
22 |
Звенигородська ТГ |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Золотоніська ТГ |
1 + 1 Кропивнянський дит.буд. |
|
|
2+ 1 санат. школа-інтернат |
2 |
2 |
|
24 |
Зорівська ТГ |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Іваньківська ТГ |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Іркліївська ТГ |
2 |
|
|
1 |
|
1 + 1 ПАЛ |
|
27 |
Кам’янська ТГ |
1 |
|
2 |
|
2 |
|
|
28 |
Канівська ТГ |
|
1 |
1 санат. школа-інтернат |
3 |
|
1 + 1ВПУ |
|
29 |
Катеринопільська ТГ |
1 |
|
|
|
|
|
|
30 |
Корсунь-Шевченківська ТГ |
1 |
|
1 |
|
2 |
2 |
|
31 |
Ладижинська ТГ |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Леськівська ТГ |
|
1 |
1 |
1 |
1 |
|
|
33 |
Лип’янська ТГ |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Лисянська ТГ |
|
1 |
|
|
|
1 |
|
35 |
Ліплявська ТГ |
1 |
|
|
|
|
|
|
36 |
Маньківська ТГ |
|
1 |
3 |
|
|
|
|
37 |
Матусівська ТГ |
|
|
2 |
|
|
|
|
38 |
Медведівська ТГ |
|
|
|
|
1 |
|
|
39 |
Михайлівська ТГ |
|
|
|
|
|
2 |
|
40 |
Мліївська ТГ |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
Мокрокалигірська ТГ |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
Монастирищенська ТГ |
1 |
|
|
|
|
|
|
43 |
Мошнівська ТГ |
|
|
|
1 |
|
1 |
|
44 |
Набутівська ТГ |
|
1 |
|
|
|
2 |
|
45 |
Новодмитрівська ТГ |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
Паланська ТГ |
|
1 |
1 |
|
|
|
|
47 |
Піщанська ТГ |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
Ротмістрівська ТГ |
|
|
|
1 |
1 |
1 |
|
49 |
Руськополянська ТГ |
2 |
|
|
|
|
|
|
50 |
Сагунівська ТГ |
|
1 |
|
|
|
|
|
51 |
Селищенська ТГ |
|
|
2 |
|
|
|
|
52 |
Смілянська ТГ |
|
1 |
3 |
1 |
2 |
1 |
|
53 |
Стеблівська ТГ |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
Степанецька ТГ |
|
|
|
2 |
1 |
|
|
55 |
Степанківська ТГ |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
56 |
Тальнівська ТГ |
4 |
1 |
2 |
|
|
|
|
57 |
Тернівська ТГ |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
Уманська ТГ |
1 |
1 |
|
|
2 |
1 |
|
59 |
Христинівська ТГ |
|
|
1 |
|
|
|
|
60 |
Червонослобідська ТГ |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
61 |
Черкаська ТГ |
1 + 1 НРЦ |
9 + 6 НРЦ |
6 |
7+2 НРЦ |
4 НРЦ + 8 |
3 |
|
62 |
Чигиринська ТГ |
1 |
2 |
|
|
|
|
|
63 |
Чорнобаївська ТГ |
|
|
|
|
1 |
|
|
64 |
Шевченківська ТГ |
|
1 |
|
1+ 3 спеціалізована ЗОШІ |
|
1 спеціалізована ЗОШІ |
|
65 |
Шполянська ТГ |
1 |
|
1 |
3 |
2 |
1 санат. школа-інтернат |
|
66 |
Шрамківська ТГ |
|
|
|
|
|
|
|
|
ВСЬОГО |
27 |
33 |
32 |
34 |
37 |
27 |
|
- Комплексні курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та вчителів-предметників закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, які викладають 2 або 3 предмети та які у 2018-2020 роках уже пройшли на базі інституту основні курси за фахом.
Навчальний обсяг: 30 годин.
Реєстрація на навчання – за посиланнями, що додаються (див. таблицю).
Після реєстрації на свої електронні скриньки слухачі отримають розклади занять з посиланнями для участі в них.
Заняття проходитимуть У СИНХРОННОМУ РЕЖИМІ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ЗАСОБІВ ІКТ і проводитимуться з 14.00 год в онлайн та офлайн режимах згідно з розкладами.
По закінченню навчання слухачі курсів отримають свідоцтво встановленого зразка.
№ |
Категорія |
Дата проведення |
Електронна реєстрація |
Відповідальний |
Контактний телефон |
Січень 2022 |
|||||
1. |
Вихователі ГПД |
11.01-21.01 |
Добровольська Л.Н., Андросова В.О. |
(067) 955 90 86 (067) 161 57 68 |
|
2. |
Учителі мистецтва, образотворчого мистецтва, керівники гуртків зображувального спрямування |
- « - |
Лємєшева Н.А. |
(067) 473 71 50 |
|
3. |
Соціальні педагоги закладів освіти |
- « - |
Брайченко Т.В. |
(096) 546 61 69 |
|
4. |
Учителі фізичної культури та «Захисту України» |
- « - |
Глоба М.Г., Плахута В.В. |
(067) 721 60 13 (067) 883 68 98 |
Графік навчання на курсах підвищення кваліфікації дистанційної форми
(для сумісників, які викладають 2-3 предмети) (30 год)
№ |
|
11.01-21.01 |
Разом |
|||
Вихователі ГПД |
Учителі мистецтва, образотворчого мистецтва, керівники гуртків зображувального спрямування |
Соціальні педагоги закладів освіти |
Учителі фізичної культури та «Захисту України» |
|||
1 |
Бабанська ТГ |
3 |
|
|
|
|
2 |
Балаклеївська ТГ |
|
|
1 |
|
|
3 |
Баштечківська ТГ |
|
|
|
|
|
4 |
Березняківська ТГ |
|
|
|
|
|
5 |
Білозірська ТГ |
|
|
|
1 |
|
6 |
Бобрицька ТГ |
2 |
|
|
|
|
7 |
Будищенська ТГ |
|
|
|
1 |
|
8 |
Бужанська ТГ |
|
|
|
|
|
9 |
Буцька ТГ |
|
1 |
|
|
|
10 |
Ватутінська ТГ |
|
|
|
|
|
11 |
Великохутірська ТГ |
|
|
|
|
|
12 |
Виноградська ТГ |
|
|
|
|
|
13 |
Вільшанська ТГ |
|
1 спеціальна ЗОШІ |
|
|
|
14 |
Водяницька ТГ |
|
|
1 |
|
|
15 |
Вознесенська ТГ |
|
1 |
|
|
|
16 |
Гельмязівська ТГ |
|
2 |
|
1 |
|
17 |
Городищенська ТГ |
|
1 |
1 |
|
|
18 |
Дмитрушківська ТГ |
1 |
1 |
1 |
|
|
19 |
Драбівська ТГ |
2 |
|
|
|
|
20 |
Єрківська ТГ |
|
|
|
|
|
21 |
Жашківська ТГ |
2 |
1 |
1 |
2 |
|
22 |
Звенигородська ТГ |
|
|
1 |
1 + 2 ЦППРК |
|
23 |
Золотоніська ТГ |
5 |
6 + 1 санаторна ЗОШІ |
|
1 + 1 санаторна ЗОШІ |
|
24 |
Зорівська ТГ |
|
|
|
1 |
|
25 |
Іваньківська ТГ |
|
|
1 |
|
|
26 |
Іркліївська ТГ |
4 |
1 |
2 |
2 |
|
27 |
Кам’янська ТГ |
|
2 |
1 |
|
|
28 |
Канівська ТГ |
1 |
|
1 |
2 ВПУ |
|
29 |
Катеринопільська ТГ |
|
|
|
|
|
30 |
Корсунь-Шевченківська ТГ |
|
|
|
|
|
31 |
Ладижинська ТГ |
|
|
|
|
|
32 |
Леськівська ТГ |
2 |
|
1 |
|
|
33 |
Лип’янська ТГ |
|
|
|
|
|
34 |
Лисянська ТГ |
|
|
|
|
|
35 |
Ліплявська ТГ |
|
|
|
|
|
36 |
Маньківська ТГ |
1 |
|
2 |
1 |
|
37 |
Матусівська ТГ |
|
|
|
|
|
38 |
Медведівська ТГ |
|
|
|
|
|
39 |
Михайлівська ТГ |
1 |
1 спеціальна ЗОШІ |
|
|
|
40 |
Мліївська ТГ |
|
|
|
|
|
41 |
Мокрокалигірська ТГ |
|
|
|
|
|
42 |
Монастирищенська ТГ |
|
|
|
1 |
|
43 |
Мошнівська ТГ |
|
1 |
1 |
|
|
44 |
Набутівська ТГ |
|
2 |
|
|
|
45 |
Новодмитрівська ТГ |
|
|
|
|
|
46 |
Паланська ТГ |
|
|
|
|
|
47 |
Піщанська ТГ |
|
|
|
|
|
48 |
Ротмістрівська ТГ |
|
2 |
|
|
|
49 |
Руськополянська ТГ |
|
|
1 |
|
|
50 |
Сагунівська ТГ |
|
|
|
|
|
51 |
Селищенська ТГ |
|
3 |
|
|
|
52 |
Смілянська ТГ |
|
|
1 |
|
|
53 |
Стеблівська ТГ |
|
2 |
|
|
|
54 |
Степанецька ТГ |
|
|
1 |
|
|
55 |
Степанківська ТГ |
|
|
|
|
|
56 |
Тальнівська ТГ |
2 |
|
2 |
4 |
|
57 |
Тернівська ТГ |
|
|
|
|
|
58 |
Уманська ТГ |
1 |
|
|
|
|
59 |
Христинівська ТГ |
|
3 |
|
|
|
60 |
Червонослобідська ТГ |
|
1 |
1 |
|
|
61 |
Черкаська ТГ |
1 |
2 |
1 |
1 |
|
62 |
Чигиринська ТГ |
3 |
2 |
1 |
|
|
63 |
Чорнобаївська ТГ |
|
3 |
2 |
|
|
64 |
Шевченківська ТГ |
|
|
1 |
|
|
65 |
Шполянська ТГ |
|
1 + 1 санаторна ЗОШІ |
|
|
|
66 |
Шрамківська ТГ |
|
|
|
|
|
|
ВСЬОГО |
31 |
42 |
26 |
22 |
|
- Курси спеціалізованої освітньо-професійної підготовки педагогічних працівників
Навчальний обсяг курсів: згідно навчальних планів.
Заняття проходитимуть У СИНХРОННОМУ РЕЖИМІ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ЗАСОБІВ ІКТ.
Реєстрація на навчання – за посиланнями, що додаються (див. таблицю).
Початок занять в перший день роботи курсів з 10.00 год, у наступні дні – з 8.30 год.
Заняття проходитимуть в онлайн та офлайн режимах згідно з розкладами, які отримають слухачі на свої електронні скриньки після реєстрації.
По закінченню навчання слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка.
№ |
Категорія |
Дата провед. |
Електронна реєстрація |
Відповідальний |
Контактний телефон |
Січень 2022 |
|||||
1. |
Спеціальний курс підвищення кваліфікації «Інформатика в Новій початковій школі» (48 годин) |
17-22.01 |
Шемшур В.М., Безпоясний Б.С., Добровольська Л.Н., Андросова В.О. |
(063) 863 12 55 (093) 339 74 19 (067) 955 90 86 (067) 161 57 68 |
|
2. |
Спеціальний курс підвищення кваліфікації «Інформатика в Новій початковій школі» (48 годин) |
24-29.01 |
Шемшур В.М., Безпоясний Б.С., Добровольська Л.Н., Андросова В.О. |
(063) 863 12 55 (093) 339 74 19 (067) 955 90 86 (067) 161 57 68 |
|
3. |
Спеціальний курс підвищення кваліфікації новопризначених асистентів вчителів (60 годин) |
24-29.01 |
https://forms.gle/dCHCP6ehHZpqT6fN6
|
Литвин І.М. |
(068) 513 86 88 |
4. |
«Методика викладання природознавства у 5-6 класах» (48 год) |
17-22.01 |
Крижанівський В.В. |
(097) 583 13 32 |
|
5. |
«Основи медичних знань» (спеціалізована підготовка учителів предмета «Захист України») (36 годин) |
10-12.01 |
Плахута В.В. |
(067) 883 68 98 |
Графік курсів спеціалізованої освітньо-професійної підготовки педагогічних працівників
№ з/з |
|
Спеціальний курс підвищення кваліфікації «Інформатика в Новій початковій школі» (48 годин) |
Спеціальний курс підвищення кваліфікації «Інформатика в Новій початковій школі» (48 годин) |
Спеціальний курс підвищення кваліфікації новопризначених асистентів вчителів (60 годин) |
«Методика викладання природознавства у 5-6 класах» (48 год) |
«Основи медичних знань» (спеціалізована підготовка учителів предмета «Захист України») (36 годин) |
Разом |
17-22.01 |
24-29.01 |
24-29.01 |
17-22.01 |
10-12.01 |
|||
1 |
Бабанська ТГ |
|
|
|
|
|
|
2 |
Балаклеївська ТГ |
|
|
|
1 |
1 |
|
3 |
Баштечківська ТГ |
|
|
1 |
|
|
|
4 |
Березняківська ТГ |
|
|
|
|
1 |
|
5 |
Білозірська ТГ |
1 |
1 |
1 |
|
1 |
|
6 |
Бобрицька ТГ |
|
|
|
|
|
|
7 |
Будищенська ТГ |
1 |
1 |
|
1 |
1 |
|
8 |
Бужанська ТГ |
1 |
|
1 |
1 |
1 |
|
9 |
Буцька ТГ |
|
|
|
|
|
|
10 |
Ватутінська ТГ |
|
|
1 |
|
1 |
|
11 |
Великохутірська ТГ |
|
|
|
|
|
|
12 |
Виноградська ТГ |
|
|
|
1 |
1 |
|
13 |
Вільшанська ТГ |
|
1 |
|
|
|
|
14 |
Водяницька ТГ |
|
|
|
1 |
|
|
15 |
Вознесенська ТГ |
|
|
|
|
|
|
16 |
Гельмязівська ТГ |
|
|
|
2 |
|
|
17 |
Городищенська ТГ |
|
1 |
1 |
|
2 |
|
18 |
Дмитрушківська ТГ |
|
|
|
|
1 |
|
19 |
Драбівська ТГ |
|
|
1 |
|
|
|
20 |
Єрківська ТГ |
|
|
|
1 |
|
|
21 |
Жашківська ТГ |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
22 |
Звенигородська ТГ |
|
|
|
2 |
1 |
|
23 |
Золотоніська ТГ |
2 санаторна ЗОШІ |
1 санаторна ЗОШІ |
1 |
2 |
|
|
24 |
Зорівська ТГ |
|
|
|
|
|
|
25 |
Іваньківська ТГ |
|
1 |
|
|
|
|
26 |
Іркліївська ТГ |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
27 |
Кам’янська ТГ |
|
|
1 |
2 |
1 |
|
28 |
Канівська ТГ |
1 |
|
2 |
1 |
1 |
|
29 |
Катеринопільська ТГ |
|
|
|
|
1 |
|
30 |
Корсунь-Шевченківська ТГ |
|
|
1 |
|
1 |
|
31 |
Ладижинська ТГ |
|
|
|
|
|
|
32 |
Леськівська ТГ |
1 |
1 |
|
|
1 |
|
33 |
Лип’янська ТГ |
|
|
|
|
1 |
|
34 |
Лисянська ТГ |
|
|
1 |
1 |
1 |
|
35 |
Ліплявська ТГ |
|
|
|
|
1 |
|
36 |
Маньківська ТГ |
|
|
|
2 |
1 |
|
37 |
Матусівська ТГ |
|
|
|
|
|
|
38 |
Медведівська ТГ |
|
|
|
|
|
|
39 |
Михайлівська ТГ |
|
|
|
1 спеціальна ЗОШІ |
|
|
40 |
Мліївська ТГ |
|
|
|
|
|
|
41 |
Мокрокалигірська ТГ |
|
|
|
|
|
|
42 |
Монастирищенська ТГ |
|
|
1 |
|
|
|
43 |
Мошнівська ТГ |
2 |
2 |
1 |
2 |
1 |
|
44 |
Набутівська ТГ |
|
|
|
1 |
|
|
45 |
Новодмитрівська ТГ |
|
|
|
|
1 |
|
46 |
Паланська ТГ |
|
1 |
2 |
2 |
|
|
47 |
Піщанська ТГ |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
48 |
Ротмістрівська ТГ |
1 |
|
|
|
1 |
|
49 |
Руськополянська ТГ |
3 |
3 |
|
1 |
1 |
|
50 |
Сагунівська ТГ |
1 |
|
|
|
1 |
|
51 |
Селищенська ТГ |
|
|
|
1 |
|
|
52 |
Смілянська ТГ |
2 |
2 |
1 |
1 |
2 |
|
53 |
Стеблівська ТГ |
|
1 |
|
1 |
|
|
54 |
Степанецька ТГ |
2 |
2 |
|
1 |
1 |
|
55 |
Степанківська ТГ |
|
|
|
|
|
|
56 |
Тальнівська ТГ |
|
|
1 |
|
|
|
57 |
Тернівська ТГ |
|
|
|
|
1 |
|
58 |
Уманська ТГ |
1 |
|
|
|
|
|
59 |
Христинівська ТГ |
|
1 |
1 |
3 |
|
|
60 |
Червонослобідська ТГ |
2 |
3 |
|
|
1 |
|
61 |
Черкаська ТГ |
2 |
2 |
9 + 1 НРЦ |
|
4 + 2 ЧВПУ |
|
62 |
Чигиринська ТГ |
1 |
|
1 |
2 |
1 |
|
63 |
Чорнобаївська ТГ |
|
1 |
|
2 |
1 |
|
64 |
Шевченківська ТГ |
|
|
|
1 |
|
|
65 |
Шполянська ТГ |
|
|
|
2 |
1 |
|
66 |
Шрамківська ТГ |
1 |
|
|
|
|
|
|
ВСЬОГО |
28 |
28 |
32 |
42 |
41 |
|
Просимо проінформувати педагогів про умови організації навчання та сприяти проходженню курсів підвищення кваліфікації освітянами вашої громади, навчального закладу відповідно до зазначених графіків.