Пробне ЗНО – 2021

        10 квітня 2021 року відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання, у якому в цьому році кожен зареєстрований учасник зміг вибрати лише один навчальний предмет із переліку предметів ЗНО – 2021.

        У м. Умані працювали два пункти тестування: на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14, відповідальна Глущук Т.І. та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, відповідальна Цимбал - Слатвінська С.В.

         Із зареєстрованих 471 особи у тестуванні взяли участь 445. Під час проведення пробного ЗНО допуск учасників до пунктів тестування відбувався за відсутністю ознак респіраторних захворювань. Здійснювався контроль за дотриманням вимог Держпродспоживслужби до пункту тестування, діяв супровід медичних працівників.

         Окрім участі в пробному ЗНО, кожний зареєстрований учасник зможе додатково завантажити тестові зошити із переліку усіх предметів ЗНО – 2021 та пройти тестування вдома.

        Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» упродовж 10-14 квітня.

        Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі у конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021

Please publish modules in offcanvas position.