Відбулась основна сесія ЗНО з географії

       15 червня у пункті проведення зовнішнього незалежного оцінювання, створеного  на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5          ім. В.І.Чуйкова, відбулась  основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання з географії. У тестуванні взяли участь 153 особи із 195 зареєстрованих.

    Тест зовнішнього незалежного оцінювання з географії у 2021 році складався з 54 завдань чотирьох форм, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

     У процесі визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів буде встановлено поріг «склав/не склав» – мінімальний тестовий бал, який за виконання сертифікаційної роботи може отримати учасник із мінімальним рівнем знань. На основі тестового бала кожного учасника, який подолав поріг «склав/не склав», буде визначено його рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів.

      Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.

      Здобувачі повної загальної середньої освіти поточного року, які обрали географію для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, також отримають оцінку за шкалою 1–12 балів. 

     ЗНО проведено у безпечних для учнів та організаторів умовах із дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

     Результати зовнішнього незалежного оцінювання з географії будуть оголошені до 30 червня.

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021

Please publish modules in offcanvas position.