ДЕВ’ЯТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З УКРАЇНОЗНАВСТВА «ПАТРІОТ»

Запрошуємо учнів до участі у Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот».

За вісім років існування конкурс став захоплюючою мандрівкою у світ мови та літератури, історико- культурного розмаїття України, майданчиком для урізноманітнення навчального процесу та удосконалення здобутих знань.

Цьогорічний конкурс «Патріот» відбудеться в четвер, 15 лютого 2018 року.

Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні 2-11 класів, без будь-якого попереднього відбору, які змагатимуться в десяти вікових категоріях: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 та 11 класи. Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з мови, країнознавства, літератури та відображають різнобічну інформацію про Україну.

Конкурс проводиться в навчальних закладах за місцем навчання. Детальна інформація про правила проведення конкурсу надсилається до кожного навчального закладу-учасника конкурсу та розміщується на сайті www.uclever.com, де також знаходяться завдання минулих років для підготовки до конкурсу. Підсумкову інформацію з результатами конкурсу буде надіслано до кожного навчального закладу, а також до методичних кабінетів та відділів освіти.

Сума внеску одного учасника складає 20,00 гривень. Для певних категорій дітей участь безкоштовна (сироти, напівсироти та діти з багатодітних сімей, статус яких обов'язково підтверджується документально при подачі заявки). Якщо кількість учасників від навчального закладу менше 10 осіб, цей заклад отримує завдання та бланки відповідей електронною поштою.

Для участі в конкурсі необхідно до 15 грудня 2017 року подати заявку одним зі способів:

  • заповнити заявку на сайті uclever.com

  • або надіслати скан-копії письмової заявки та квитанції про сплату організаційного внеску до Оргкомітету електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • або надіслати письмову заявку та копію квитанції на поштову адресу:ФОП Дяченко М.М., а/с 185 «Конкурс», м. Київ, 03049.

Матеріали для проведення конкурсу надсилаються за декілька днів до конкурсу.

За детальною інформацією звертайтеся до Оргкомітету. Ми завжди раді відповісти на всі ваші запитання!

«В дитинстві відкриваєш материк, котрий назветься потім — Батьківщина».Л. Костенко

Заявка на участь - Переглянути

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019