ХVІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

ХVІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить підгаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» (далі – конкурс), проводиться з 01 листопада 2017 року до  25 лютого 2018 року.

Просимо організувати урочисте відкриття конкурсу 9 листопада 2017 року в День української писемності та мови і забезпечити проведення І етапу цих змагань.

До розгляду у конкурсі приймаються роботи на тему: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В’ячеслав Липинський) у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення», які раніше не подавалися до участі в інших наукових та творчих конкурсах регіонального та державного рівнів.

Творчі роботи з літератури за вибором автора можуть бути різноманітними за жанром.

Конкурсні роботи з історії мають бути присвячені українським історичним, державним, політичним діячам, відомим особистостям рідного краю, які своєю багатогранною діяльністю вплинули на розвиток і становлення української держави у різні часи її творення, а також здійснили вагомий внесок у розвиток державної культури, мистецтва, освіти, науки, літератури тощо.

Ці роботи повинні носити дослідницький характер із обов’язковим залученням оригінальних джерел (джерела усної історії, архівні матеріали, матеріали періодики, мемуари, щоденники, кіно-фотодокументи тощо) та складатися зі вступу, у якому автор обґрунтовує мету свого дослідження; основної частини, у якій розділи повинні мати назву та обов’язкове логічне завершення структурних компонентів основної частини; висновку; списку використаних джерел і літератури в алфавітному порядку

До усіх творчих робіт з історії обов’язково додаються тези-анотації (короткий зміст роботи) обсягом до 2 сторінок. Конкурсна робота може бути виконана одним або кількома авторами. Наставниками юних дослідників можуть бути вчителі, викладачі, керівники гуртків тощо.

Текст творчої роботи з історії та літератури роздруковується на папері формату А4, шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал полуторний. Обсяг до 15-25 сторінок. Поля: ліве – 30 мм, нижнє і верхнє – по 20 мм, праве – 10 мм. Поетичні доробки учнів подаються у довільній формі.

Творчі роботи переможців І етапу конкурсу в номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення» у друкованому та електронному (диск) варіантах подати до 30 грудня2017 року у методичний кабінет (для Петренко О.П.).Роботи учасників конкурсу не рецензуються і не повертаються.

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019