Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Ми в соцмережах - Facebook!
is bluehost good

Відзначення Дня працівників освіти

День працівників освіти вже давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

3 жовтня 2018 року, напередодні професійного свята педагогічних працівників, що по всій Україні відзначається у першу неділю жовтня, в актовому залі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Присутніх у залі привітали міський голова Олександр Цебрій, народний депутат України Антон Яценко, начальник відділу освіти Оксана Мельник та голова міськкому профспілки працівників освіти і науки України Любов Кузьменко.

Під час заходу, за сумлінну працю в освітній сфері, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток міста Умані та з нагоди Дня працівників освіти кращим педагогам міста, працівникам закладів дошкільної, загальної середньої освіти, позашкільної освіти були вручені подяки міського голови, грамоти та дипломи Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, відділу освіти Уманської міської ради, грамоти та кубки відділу освіти, відділу з питань фізичної культури і спорту та Уманського міськкому профспілки працівників освіти і науки України.

Міський голова Олександр Цебрій та народний депутат України Антон Яценко вручили керівникам закладів загальної середньої освіти сертифікати на зміцнення матеріально – технічної бази засобами навчального і загального призначення Нової української школи .

Окрасою свята стали вокальні та хореографічні композиції від юних талановитих артистів Будинку дитячої та юнацької творчості та учнів ЗЗСО №№ 4,8, НВК №24.

1

1

1

1

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019