Сьогоднішня зустріч із випускниками 11-х класів стала для мене особливою. Спокійною, щирою, справжньою. Такою, де не потрібні гучні слова, бо головне відчуття. З величезним задоволенням та гордістю привітала випускників 11-х класів, які досягли високих результатів у навчанні. Це учні і учениці, які своєю наполегливістю та знаннями прославляють школу, рідне місто й роблять упевнені кроки назустріч своїм мріям і майбутньому. Я дивилася на вас і бачила покоління, яке дорослішало у важкий для країни час, але ви зуміли зберегти світло в очах, віру в себе й бажання рухатися вперед. Ви різні за характерами, мріями, інтересами. Але вас об’єднує внутрішня сила, наполегливість і відповідальність. Це...
Детальніше...