Категорії звернень

Шановні уманчани! Звернення громадян, розміщені на даній сторінці, адресуються відділу освіти, дошкільним, загальноосвітнім, позашкільним навчальним закладам.

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» з 28 жовтня 2015 року “письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

Прохання дотримуватися вимог до написання звернень, визначених у ст.5 Закону України "Про звернення громадян"

Звернення разом із відповіддю на нього публікуються на цій сторінці лише після їх перевірки на дотримання вимог Законів України.

Звертаємо вашу увагу на те, що звернення, які принижують честь та гідність інших осіб, містять образи та брутальні вислови, не підлягають розгляду та не будуть опубліковані.

Відповідно до статті 26 Закону України «Про звернення громадян» подання громадянином звернення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян та їхніх посадових осіб та інших дій, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

У зверненні необхідно обов’язково вказати прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання заявника, чітко і зрозуміло викласти суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення не приймається до розгляду, якщо:

  • порушене у зверненні питання не належить до компетенції управління освіти і науки обласної державної адміністрації;

  • не вказані дані, які обов’язкові для заповнення картки заявника;

  • у тексті звернення не викладено суті порушеного питання;

  • містить нецензурну лексику або образи, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі.

Звертаємо увагу на те, що зміст звернення має бути стислим та інформативним, містити конкретні факти по суті питання. Реквізити заявника повинні вноситись ретельно, що прискорить опрацювання звернення та надання відповіді заявнику.

У разі коли для розгляду електронного звернення по суті необхідно зазначати персональні дані заявника або інших осіб, за винятком тих, що містяться у зверненні, заявнику пропонується звернутися з усним або письмовим зверненням.

Додати питання


  

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2024

Offcanvas