Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Ми в соцмережах - Facebook!
is bluehost good

Засідання міського методичного об’єднання вчителів 4-х класів

Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2018/2019 навчальний рік 18 жовтня 2018 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 (директор Шелепко Г.А.) відбулося планове засідання міського методичного об’єднання вчителів 4-х класів на тему: «Особистісне зростання та розвиток творчого потенціалу учнів засобами інноваційних технологій у реалізації освітньої галузі «Мови і літератури» нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Метою засідання було поглиблення знань педагогів про розвиток розумових та пізнавальних здібностей учнів на уроках літературного читання та рідної мови засобами інноваційних технологій, особистісно орієнтованого навчання; ознайомлення з вправами для розвитку мовленнєвих здібностей та уваги школярів; методикою написання есе; науково-методичною літературою з теми семінару.

Відкрила засідання методист з навчально-виховної роботи методичного кабінету Осіяненко Н.М. та ознайомила учасників з планом та завданнями семінару. З основними аспектами проблеми, що розглядалася, ознайомила керівник міського методичного об’єднання Чуганська Г.Г.

Тему «Розвиток пізнавальної активності учнів на уроках читання шляхом впровадження інноваційних технологій» розкрила Добряк Н.В., вчитель початкових класів І кв. категорії ЗОШ №5. Доповідь супроводжувалася змістовною презентацією з даної теми.

1

Інтерактивну лекцію на тему: «Особистісно орієнтований підхід до проведення уроків позакласного читання» провела Колісник Н.В., вчитель початкових класів І кв. категорії НВК №7-колегіуму.

Перед учасниками семінару виступила практичний психолог ЗОШ №8 Бурла В.В. та познайомила вчителів з вправами для розвитку мовленнєвих здібностей та уваги школярів.

Ділову гру на тему: «Організація групової роботи молодших школярів під час вивчення української мови в початкових класах» провела вчитель початкових класів вищої кв. категорії ЗОШ №8 Широкун В.М.

1

Вчителі 4-х класів мали змогу взяти участь у занятті з елементами тренінгу «Гра як засіб вивчення правил на уроках рідної мови», яку підготувала Коломієць С.Ю., вчитель початкових класів ІІ кв. категорії ЗОШ №5.

1

Рабинюк К.Д., вчитель початкових класів вищої кв. категорії, старший вчитель ЗОШ №8 ознайомила вчителів з методикою написання есе.

1

Новинки науково-методичної літератури з означеного питання представила Кравченко Л.В., вчитель І кв. категорії ЗОШ № 8.

У ході обговорення відкритих заходів учасники семінару виробили рекомендації, які озвучила керівник міського методичного об’єднання Чуганська Г.Г. Підсумки семінару підвела методист з навчально-виховної роботи методичного кабінету Осіяненко Н.М.

Семінар носив науково-практичне та пізнавальне спрямування, сприяв підвищенню фахового рівня та педагогічної майстерності вчителів початкових класів.

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019