Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Ми в соцмережах - Facebook!
is bluehost good

Інтегрований семінар – практикум керівників ШМО класних керівників та учителів музичного мистецтва

2 листопада 2018 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся інтегрований семінар – практикум керівників ШМО класних керівників та учителів музичного мистецтва з теми «Сучасні пріоритети освітнього процесу у контексті національно – патріотичного виховання дітей та молоді».

Розпочався семінар – практикум з огляду навчально – методичної літератури з питань національно – патріотичного виховання учнів, так як пріоритетним напрямком діяльності школи №3, як інноваційної школи, є навчання в поєднанні з вихованням, стрижнем якого є зростання свідомого, активного, критично мислячого громадянина України на основі національної ідеї, національних цінностей, глибоких знань історії країни, рідного краю.

Однією з найефективніших форм диференційованого навчання, яка розрахована на розвиток пізнавальних інтересів, здібностей та формування професійної орієнтації учнів, є факультативне заняття. Учитель музичного мистецтва Оксана Березницька продемонструвала фрагмент заняття факультативу з вокалу у 7-х класах з теми «Залучення дітей до українського музичного фольклору – шлях до духовного відродження України». Під час вивчення нового матеріалу учні ознайомилися з різновидами музичного супроводу, різноманітністю характерів.

1

Керівник ШМО класних керівників, класний керівник 9-Б класу Наталія Манелюк провела заняття з елементами тренінгу з теми «Патріотизм: внутрішнє почуття кожного чи новий модний тренд», на якому учні вчилися визначати власну національну ідентичність.

1

1

У кожної дитини від народження закладені певні здібності і головне завдання класного керівника — створити умови для їх реалізації. Найчастіше учні проявляють себе під час підготовки позакласних заходів. І тут не обійтися без допомоги учителів музичного та хореографічного мистецтв. Саме таку тісну співпрацю класних керівників та учителів мистецьких дисциплін учасники семінару мали можливість побачити під час українознавчого батлу серед учнів 10-х класів «Ігри патріотів».

1

1

Підводячи підсумки семінару учасники високо оцінили творчий підхід педагогічного колективу до його проведення та розкриття різноманітних форм, видів роботи з даної теми, подякували колегам за гостинну й теплу атмосферу.

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019