Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії 2018/2019 навчального року

п/п

Прізвище, ім’я

 учня

 Навчальний заклад

Клас

Місце, зайняте у ІІ етапі олімпіади

Прізвище, ім’я, по батькові учителя, який підготував учня

1.       

Бондаренко Дмитро

ЗОШ № 8

8

І

Бондаренко О.С.

2.       

Печонкіна Анна

ЗОШ № 4

8

ІІ

Скарбовська Т.М.

3.       

Сиволап Дмитро

ЗОШ № 3

8

ІІ

Сорокін С.В.

4.       

Босович Катерина

ЗОШ № 4

8

ІІ

Скарбовська Т.М.

5.       

Сергієнко Сергій

НВК - міська гімназія

8

ІІ

Бевз Т.В.

6.       

Руда Вероніка

ЗОШ № 11

8

ІІ

Терещенко Т.Б.

7.       

Перенчук Анна

ЗОШ № 11

8

ІІІ

Бузиновський С.А.

8.       

Жовта Вероніка

ЗОШ № 11

8

ІІІ

Паламарчук Д.М.

9.       

Солтусенко Дар’я

ЗОШ № 9

8

ІІІ

Латуринська Н.Й.

10.   

Фоменко Яна

ЗОШ № 9

8

ІІІ

Латуринська Н.Й.

11.   

Шулянський Максим

ЗОШ № 5

8

ІІІ

Бондаренко Н.В.

12.   

Шевченко Вікторія

НВК - міська гімназія

8

ІІІ

Бевз Т.В.

13.   

Машинник Назар

ЗОШ № 9

9

І

Латуринська Н.Й.

14.   

Кравченко Михайло

НВК – міська гімназія

9

ІІ

Бевз Т.В.

15.   

Телепенько Анна

ЗОШ № 5

9

ІІ

Бондаренко Н.В.

16.   

Бондаренко Анастасія

ЗОШ № 11

9

ІІ

Бузиновський С.А.

17.   

Ющенко Дмитро

ЗОШ № 11

9

ІІІ

Терещенко Т.Б.

18.   

Цикалюк Дивід

ЗОШ № 3

9

ІІІ

Сорокін С.В.

19.   

Затарахкан Анна

НВК – міська гімназія

9

ІІІ

Бевз Т.В.

20.   

Герасименко Максим

НВК – міська гімназія

9

ІІІ

Бевз Т.В.

21.   

Дульський Максим

ЗОШ № 14

10

І

Корольова Н.А.

22.   

Герасименко Тимофій

НВК – міська гімназія

 

10

ІІ

Бондар О.А.

23.   

Поляченко Анна

ЗОШ № 5

10

ІІ

Бондаренко Н.В.

24.   

Мартинюк Ольга

НВК – міська гімназія

10

ІІ

Бондар О.А.

25.   

Сорокіна Анна

НВК – міська гімназія

10

ІІ

Бондар О.А.

26.   

Розгон  Вероніка

ЗОШ № 4

10

ІІІ

Скарбовська Т.М.

27.   

Рак Антон

НВК – міська гімназія

10

ІІІ

Бондар О.А.

28.   

Квашук Анжела

УСШ № 12

10

ІІІ

Мельник Н.П.

29.   

Чеканюк  Юлія

ЗОШ № 8

10

ІІІ

Бондаренко О.С.

30.   

Бондаренко Катерина

ЗОШ № 9

10

ІІІ

Латуринська Н.Й.

31.   

Манчук Анна

ЗОШ № 5

11

І

Бондаренко Н.В.

32.   

Коваль Владислав

ЗОШ № 9

11

ІІ

Латуринська Н.Й.

33.   

Назаренко Наталія

ЗОШ№ 4

11

ІІ

Скарбовська Т.М.

34.   

Чукань Андрій

НВК – міська гімназія

11

ІІ

Черниченко І.О.

35.   

Івченко Дар’я

ЗОШ № 5

11

ІІІ

Бондаренко Н.В.

36.   

Степашко Аліна

НВК – міська гімназія

11

ІІІ

Черниченко І.О.

37.   

Мельничук Світлана

НВК – міська гімназія

11

ІІІ

Черниченко І.О.

38.   

Кравець Світлана

НВК № 7 – колегіум

11

ІІІ

Яроцька Н.А.