Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Ми в соцмережах - Facebook!
is bluehost good

Економічне виховання дошкільників

07.02.2019 року на базі дошкільного навчального закладу ясел-садка комбінованого типу №12 м. Умані відбувся семінар-практикум для вихователів-методистів закладів дошкільної освіти на тему: «Економічна соціалізація дошкільників – крок у європейське майбутнє».

З ґрунтовною та пізнавальною доповіддю на тему: «Економічна соціалізація дітей дошкільного віку: сутність поняття» виступила завідувач ДНЗ №12 Дудник Н.А.

Вихователь-методист ДНЗ №12 Пясецька К.О. ознайомила присутніх з організацією роботи з економічного виховання у закладі.

Під час практичного модуля, який проходив під гаслом «Шляхи забезпечення економічної спрямованості освітнього процесу», учасники семінару переглянули різні форми роботи з даної проблеми, а саме: інтегроване заняття з елементами економіки «Готуємось на гостини» (вихователь Хоменко Н.В.); гру-вправу «Дізнайся про себе більше» (вихователь-методист Вознюк Н.Д.); економічні ігри «Цікава економіка» (вихователь-методист Пясецька К.О.); взяли участь в екскурсії-огляді «Економічні осередки в групових кімнатах ДНЗ» (вихователь-методист Пясецька К.О.) та ознайомились з виставкою-музеєм «Друге життя старим речам» (вихователь-методист Вознюк Н.Д.).

Розвага «Колобок бізнесмен» (музичні керівники Бовкун С.М., Подлєсна Т.В.) подарувала учасникам семінару позитивні емоції та ознайомила з нетрадиційними підходами до економічного виховання.

На завершення семінару-практикуму прийняті рекомендації щодо основних завдань економічної освіти дошкільників.

1

Виступ завідувача Дудник Н.А

1

Інтегроване заняття вихователь Хоменко Н.В

1

Реклама товару

1

Розвага

1

Творча робота в малих групах

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019