Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Семінар для вихователів старших груп дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

16 грудня 2015 року на базі дошкільного навчального закладу №33 (завідувач Шпак Л.Є.) в рамках міського методичного об’єднання проведено семінар-практикум для вихователів старших груп дошкільних навчальних закладів з проблеми «Упровадження програми «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку» в умовах ДНЗ. Формування елементарних економічних понять у дітей старшого дошкільного віку».

В ході семінару учасники переглянули змістовне заняття з дітьми «Бережімо воду», яке провела вихователь ДНЗ №33 Побережна Л.В. Доповідь на тему «Формування економічної компетентності у дітей старшого дошкільного віку» підготувала Мельник Л.В., вихователь-методист ДНЗ №33, в якій розкрила основні питання теми семінару та поділилась досвідом роботи колективу закладу.

Керівник методичного об’єднання Кравченко І.Б. спільно із учасниками міського методичного об’єднання обговорила можливість використання сучасних цікавих дидактичних ігор економічного спрямування. В кінці семінару вихователям надано методичні рекомендації щодо впровадження ідей сталого розвитку в практику роботи з дітьми дошкільного віку.

1

1

1

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021