Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

День захисника України

14 жовтня українці відзначають чотири великі свята:
- День святої Покрови Пречистої Богородиці;
- 74-а річниця створення Української повстанської армії ;
- День Українського козацтва;
- День захисника України (від 14 жовтня 2014).

       Свято День захисника України офіційно встановлено 14 жовтня 2014 року Указом Президента «…З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи української громадськості».
       До цього дня Україна йшла довгим і тернистим шляхом. Нагальна потреба у такому загальнодержавному святі і саме цього дня особливо гостро постала після російської анексії Криму та початку воєнних дій на території Донецької та Луганської областей. Безпрецедентні зразки мужності та відваги, явлені нашими солдатами на передовій новітньої російсько-української війни, сотні відданих життів за Батьківщину потребували гідного вшанування з боку суспільства й держави.

Не залишилися осторонь і заклади загальної середньої освіти міста. На передодні свята на базі закладів загальної середньої освіти №12,НВК № 17 проведені «Уроки мужності» за участі представника Черкаського обласного центру національно – патріотичного виховання Юлії Алексейчук та члена Всеукраїнського ГО «Сокіл» Олександра Роєнко і Дмитра Білаша.

Проведені практичні заняття з тактичної підготовки та домедичної допомоги.

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019