Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Відзначення Дня українського добровольця

       З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань з 9 по 12 березня 2021 року в закладах загальної середньої, позашкільної освіти пройшли заходи з відзначення Дня українського добровольця. У межах тематичних заходів у шкільних бібліотеках були створені тематичні виставки літератури, фотоматеріалів та публікацій про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, та про участь у них добровольчих формувань. Проведено години спілкування, уроки мужності, інформаційні хвилинки з тем: «Мужність і честь українських захисників-добровольців», «Пам’ятаймо героїчні вчинки», «Добровольці рідного міста» та інші. Для учнів 8-11 класів організовано перегляд документальних фільмів присвячених хроніці подій на Майдані, створенню Національної Гвардії України. До участі у патріотичних заходах були запрошені добровольці, учасники АТО/ООС.

        Протягом березня 2021 року усі заклади загальної середньої, позашкільної освіти взяли активну участь у поетичному відеочеленджі «Герої нескореної Батьківщини». Учні ЗЗСО №№ 5,8,14,НВК №№ 7,17,    НВК – міської гімназії, вихованці БДЮТ, СЮТур долучилися до організації виставки дитячих малюнків, присвяченої Дню українського добровольця, яка буде оформлена в ДІАЗ «Стара Умань», за адресою вул. Небесної сотні, 31.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

    Сподіваємося, що традиція вшанування подвигу українських добровольців залишиться однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців! 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021