Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Попередні результати ІІ етапу Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка

Попередні результати ІІ етапу Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка

5 клас

з/п

ПІП учня

Навчальний заклад

Місце зайняте у ІІ етапі конкурсу

Кількість балів з 26

1.

Крісан  Анна Миколаївна

ЗОШ №1

І

25

2.

Абизова Анастасія Віталіївна

ЗОШ №11

ІІ

24

3.

Дмитроченко Олександр Васильович

ЗОШ №8

ІІ

23

4.

Швець Анна Олександрівна

ЗОШ №3

ІІ

22,5

5.

Андрієнко Анна Андріївна

СШ №12

ІІІ

21,5

6.

Гевеленко Злата Тарасівна

НВК №7 - колегіум

ІІІ

19,5

7.

Гайдученко Марія Дмитрівна

НВК – міська гімназія

ІІІ

19

8.

Дзисюк Олег Сергійович

ЗОШ №9

ІІІ

19

9.

Гур’єва Валерія Романівна

ЗОШ №4

 

13,5

 

 

6 клас

з/п

ПІП учня

Навчальний заклад

Місце зайняте у ІІ етапі конкурсу

Кількість балів з 26

1.

Литвин Вікторія Олександрівна

СШ №12

І

24

2.

Душенковська Анна Сергіївна

НВК – міська гімназія

ІІ

23

3.

Устенко Ліна Вікторівна

ЗОШ №9

ІІІ

20

4.

Шаповал Андрій Сергійович

ЗОШ №11

ІІІ

20

5.

Юхимчик Вікторія Сергіївна

НВК №17

 

18

6.

Кислинська Марія Сергіївна

ЗОШ №3

 

17

7.

Мельник Владислав Олексійович

НВК №7 - колегіум

 

16

8.

Сергієнко Поліна Сергіївна

ЗОШ №4

 

16

9.

Гачкало Вероніка Віталіївна

НВК – міська гімназія

 

16

10.

Шмалюк Максим Віталійович

ЗОШ №14

 

16

11.

Задорожна Дар’я Олегівна

ЗОШ №1

 

15

12.

Мельнікова Віталіна Вадимівна

НВК №10 – медична гімназія

 

14

13.

Дерев’янко Лілія Дмитрівна

ЗОШ №4

 

11

 

 

7 клас

з/п

ПІП учня

Навчальний заклад

Місце зайняте у ІІ етапі конкурсу

Кількість балів з 26

1.

Довгаль Тетяна Олегівна

ЗОШ №1

І

25

2.

Суворова Оксана Володимирівна

НВК №10 – медична гімназія

ІІ

22,5

3.

Комлєва Діана Дмитрівна

НВК №17

ІІ

22,5

4.

Кравчук Олександра Сергіївна

НВК – міська гімназія

ІІ

22

5.

Вертіль Ілля Ігорович

НВК- міська гімназія

ІІІ

19

6.

Шарепо Іван Сергійович

ЗОШ №5

ІІІ

19

7.

Штаферун Вячеслав Володимирович

НВК №7 - колегіум

ІІІ

19

8.

Кравчук Вікторія Юріївна

НВК – міська гімназія

 

18

9.

Цимбарович Богдан Юрійович

ЗОШ №3

 

17

10.

Рибальченко Дар’я Олександрівна

ЗОШ №3

 

14

11.

Дєдова Анастасія Ігорівна

ЗОШ №14

 

11

 

 

8 клас

з/п

ПІП учня

Навчальний заклад

Місце зайняте у ІІ етапі конкурсу

Кількість балів з 26

1.

Коваленко Валерія Іванівна

ЗОШ №14

ІІ

22,5

2.

Гервасовська Ангеліна Вікторівна

НВК – міська гімназія

ІІ

22

3.

Яворщук Олександра Іванівна

ЗОШ №9

ІІІ

21,5

4.

Баранова Віра Романівна

НВК №7 - колегіум

ІІІ

19,5

5.

Кравець Андрій Олександрович

НВК №10 – медична гімназія

ІІІ

19

6.

Дяченко Тетяна Анатоліївна

ЗОШ №4

 

18,5

7.

Хащеватська Валерія Ігоровна

ЗОШ №8

 

16

8.

Каренко Владислава Олександрівна

ЗОШ №11

 

15,5

9.

Підгаєць  Дар’я Сергіївна

ЗОШ №3

 

14,5

10.

Роменських  Софі- Ніколь Віталіївна

НВК №17

 

14

11.

Смульська Ольга Олександрівна

НВК – міська гімназія

 

12,5

12.

Буряк Олександра Вікторівна

ЗОШ №5

 

12

 

9 клас

з/п

ПІП учня

Навчальний заклад

Місце зайняте у ІІ етапі конкурсу

Кількість балів з 26

1.

Тупчій Софія Станіславівна

НВК №7 - колегіум

ІІ

22

2.

Усольцева Владислава Русланівна

ЗОШ №5

ІІ

22

3.

Свиридюк Валерія Віталіївна

НВК – міська гімназія

ІІІ

21

4.

Мазур Діана Олександрівна

НВК – міська гімназія

ІІІ

20

5.

Поліщук Марія Миколаївна

ЗОШ №3

ІІІ

19

6.

Кузьменко Ангеліна В’ячеславівна

ЗОШ №14

ІІІ

19

7.

Стащук Ольга Ігорівна

ЗОШ №11

ІІІ

19

8.

Нагоренська Анастасія Олександрівна

ЗОШ №1

 

17

9.

Щепановська Анастасія Сергіївна

ЗОШ №4

 

16

10.

Бовкун Юлія Олександрівна

НВК №10 – медична гімназія

 

15

11.

Зайнудінова Яна Ігорівна

ЗОШ №3

 

13

12.

Гнатюк Софія Миколаївна

НВК №17

 

12

 

 

10 клас

з/п

ПІП учня

Навчальний заклад

Місце зайняте у ІІ етапі конкурсу

Кількість балів з 26

1.

Кравець Олександр Петрович

ЗОШ №3

ІІ

24

2.

Жупаник Марія Ігорівна

НВК – міська гімназія

ІІ

22,5

3.

Білошкурський Микола Миколайович

ЗОШ №3

ІІІ

21,5

4.

Ярова Оксана Олександрівна

ЗОШ №3

ІІІ

21

5.

Рябокінь Софія Вікторівна

НВК – міська гімназія

ІІІ

20,5

 

 

11 клас

з/п

ПІП учня

Навчальний заклад

Місце зайняте у ІІ етапі конкурсу

Кількість балів з 26

1.

Лагуш Ірина Олексіївна

ЗОШ №9

ІІ

22

2.

Печонкіна Анна В’ячеславівна

ЗОШ №4

ІІ

22

3.

Ковтун Анастасія Ігорівна

ЗОШ №14

ІІІ

21

4.

Руда Вероніка Андріївна

ЗОШ №11

ІІІ

19,5

5.

Левченко Ольга Олегівна

ЗОШ №5

ІІІ

19,5

6.

Грушицька Марина Ярославівна

ЗОШ №1

ІІІ

19

7.

Беженар Євгенія Євгеніївна

НВК – міська гімназія

 

15

8.

Лівада Юлія Сергіївна

НВК №7 - колегіум

 

11,5

9.

Музичук Марина Ігорівна

НВК №7 - колегіум

 

11

10.

Манєрова Юлія Максимівна

НВК №10 – медична гімназія

 

9

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021