Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Семінар-практикум для педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти м.Умані

    18 листопада 2021 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8  в онлайн - режимі  відбувся семінар – практикум для педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти  міста  з теми «Лідер і учнівське самоврядування як засіб формування активної громадянської позиції учня».  Робота семінару була спрямована на мотивацію педагогів до підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності в умовах сучасної української школи.

    У ході семінару-практикуму з доповіддю-презентацією  виступила Повх Оксана, педагог-організатор ЗОШ №8. Виступ був спрямований на розкриття питання лідерства й учнівського самоврядування як одного із шляхів практичної підготовки свідомих громадян, патріотів своєї країни. Оксана Андріївна презентувала онлайн - квест «МІСТО як ТЕХТ», який вона розробила спільно з учнями-лідерами навчального закладу. Дана робота була представлена на І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук і зайняла І місце.

   Кисіль Ольга, вчитель історії та правознавства, керівник шкільного методичного обʼєднання класних керівників ЗОШ №8, висвітлила питання «Роль учнівського самоврядування у процесі формування активної громадянської позиції учнів» та пограла з учасниками семінару в інтелектуальну онлайн-гру національно-патріотичного спрямування «НАШ ФОРМАТ», яку вона розробила спільно з педагогом-організатором та учнівським активом школи.

      Наприкінці зустрічі керівник ММО педагогів-організаторів Тичінська Алла  разом з консультантом ЦПРПП Баранюк Тетяною підвели підсумки семінару-практикуму та ознайомили присутніх із рекомендаціями.

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021