Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Вітаємо переможців ІІ етапу XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Вітаємо переможців ІІ етапу XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

 

 

Місце

Переможець

Назва закладу

Вчитель

Серед учнів 5-х класів

І

ІІ

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

 

ІІІ

Крісан Анна

Абизова Анастасія

Дмитроченко Олександр

Швець Анна

Андрієнко Анна

Гевеленко Злата

Гайдученко Марія

 

Дзисюк Олег

ЗОШ  № 1

ЗОШ  № 11

ЗОШ № 8

ЗОШ № 3

УСШ № 12

НВК №7-колегіум

НВК-міська гімназія

 

ЗОШ № 9

Шпеник С.В.

Баліцька Л.А.

Тодорчук Л.Є.

Вечерук Л.М.

Федорова М.А.

Заболотня О.В.

Островська В.І.,

Бутулінська Т.М.

Майдебура Ю.В.

 

Серед учнів 6-х класів

І

ІІ

ІІІ

ІІІ

Відзначити

Литвин Вікторія

Душенковська Анна

Устенко Ліна

Шаповал Андрій

Юхимчук Вікторія

УСШ № 12

НВК-міська гімназія

ЗОШ № 9

ЗОШ  № 11

НВК № 17

Федорова М.А.

Бутулінська Т.М.

Яременко Л.В.

Баліцька Л.А., Яковлєва Л.А.

Островський Р.В.

Серед учнів 7-х класів

І

ІІ

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Відзначити

Довгань Тетяна

Суворова Оксана

Комлєва Діана

Кравчук Олександра

Вертіль Ілля

Шарепо Іван

Штаферун Вячеслав

Кравчук Вікторія

ЗОШ  № 1

НВК № 10-мед.гімназія

НВК № 17

НВК-міська гімназія

НВК-міська гімнназія

ЗОШ № 5

НВК № 7-колегіум

НВК-міська гімназія

Шпеник С.В.

Очеретяна Л.М.

Кравець В.М.

Жовтюк Л.В.

Музика О.В.

Олійник О.Л.

Гурняк Н.В.

Шевченко І.Г.

Серед учнів 8-х класів

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Відзначити

Коваленко Валерія

Гервосовська Ангеліна

Яворщук Олександра

Баранова Віра

Кравець Андрій

Дяченко Тетяна

ЗОШ  № 14

НВК-міська гімназія

ЗОШ № 9

НВК № 7-колегіум

НВК № 10-мед.гімназія

ЗОШ № 14

Золотніцька Л.П.

Островська В.І.

Нікіфорова Н.С.

Гурняк Н.В.

Очеретяна Л.М.

Трохименко І.М.

 

Серед учнів 9-х класів

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Тупчій Софія

Усольцева Владислава

Свиридюк  Валерія

Мазур Діана

Поліщук Марія

Кузьменко Ангеліна

Сташуп Ольга

НВК № 7-колегіум

ЗОШ № 5

НВК-міська гімназія

НВК-міська гімназія

ЗОШ  № 3

ЗОШ  № 14

ЗОШ  № 11

Лісова Л.В.

Синиця С.В., Бочарова Л.П.

Бутулінська Т.М., Король Н.М.

Молоканова В.М.,Музика О.В.

Прилуцька Л.Г.

Бабій А.П.

Захарченко А.П., Лиса К.В.

 

Серед учнів 10-х класів

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Жупаник Марія

Кравець Олександр

Білошкурський Микола

Рябокінь Софія

Ярова Оксана

НВК-міська гімназія

ЗОШ  № 3

ЗОШ № 3

НВК-міська гімназія

ЗОШ № 3

Залізко Л.М.

Прокопенко О.В.

Прокопчук В.Я.

Бутулінська Т.М.

Прокопчук В.Я.

 

Серед учнів 11-х класів

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Лагуш  Ірина

Печонкіна Анна

Ковтун Анастасія

Руда Вероніка

Левченко Ольга

Грушицька Марина

ЗОШ  № 9

ЗОШ  № 4

ЗОШ № 14

ЗОШ  № 11

ЗОШ № 5

ЗОШ № 1

Яременко Л.В.

Суворова Т.В.

Кузьменко О.М.

Захарченко А.П.

Синиця С.В., Зерник Л.В.

Цимбал Г.М.

             

 

 

 

Вітаємо учнів та вчителів, що їх підготували,

із перемогою !!!

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021