Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Семінар – практикум учителів хімії та науковців Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

19 лютого 2016 року на базі кафедри хімії,екології та методики їх навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся семінар – практикум учителів хімії загальноосвітніх навчальних закладів міста та науковців кафедри з проблеми „ Формування наукового світогляду та критичного мислення учнів при використанні інтегрованого підходу у викладанні хімії ”.

1

З доповіддю „Роль інтегрованих форм навчання у формуванні наукового світогляду та критичного мислення учнів ” виступила Смирнова Ольга Юріївна, учитель хімії школи №14.

1

Про вплив на формування наукового світогляду учнів дослідницької роботи з хімії в рамках роботи Малої академії наук розповіла кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії, екології та методики їх навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Валюк Вікторія Федорівна.

1

Смирнова О.Ю. провела для вчителів хімії майстер-клас „Організація проектної діяльності учнів .”

1

Учитель хімії школи №14 Беркета Наталія Михайлівна презентувала учасникам семінару свій методичний посібник „Формування науково-природничої компетентності учнів на уроках хімії” та посібник О.Ю.Смирнової „Формування наукового світогляду учнів на уроках хімії та позакласній роботі”, які будуть представлені на обласній виставці педагогічних технологій „Освіта Черкащини-2016 ”.

1

Про плідну співпрацю з науковцями природничо – географічного факультету з питань роботи Малої академії наук розповіла методист з навчально- виховної роботи міського відділу освіти Плющ Тетяна Миколаївна.

ГУРТКИ ЗПО 

 

 

 

 

 
Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas