Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Засідання міського методичного об’єднання вчителів 1-х класів

Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2015/2016 навчальний рік 3 березня 2016 року на базі Уманської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням англійської мови (директор Кузьменко Н.І.) відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів 1-х класів у формі науково-практичного семінару з проблеми «Нові підходи до викладання предметів освітньої галузі «Мови і літератури».

Актуальність проблеми глибоко розкрита у доповіді з презентаційними матеріалами на тему: «Навчально-методичне забезпечення процесу навчання грамоти першокласників за новою навчальною програмою», яку підготувала вчитель початкових класів І кваліфікаційної категорії СШ № 12 Захаренко О.Ф.

1

Міні-лекцію провела вчитель ІІ кваліфікаційної категорії СШ №12 Шарапановська О.А., в якій висвітлила питання «Використання дидактичних ігор на уроках у 1-му класі з метою забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками освіти».

Гармонійним доповненням до науково-теоретичних виступів, проведених у рамках семінару, стала організація ділової гри на тему: «Фізкультхвилинки на уроках навчання грамоти» та робота творчої лабораторії з проблеми «Індивідуалізація завдань для шестиліток на уроках навчання грамоти», яку цікаво провели вчителі початкових класів СШ №12 Захаренко О.Ф. та Шарапановська О.А.

1

1

Під час роботи інтерактивного майстер-класу з проблеми «Використання інноваційних методів навчання на уроках української мови», який провела вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель НВК №7 Сінютіна С.Г., вчителі мали змогу виконати завдання практичного характеру з методики роботи над розвитком писемного мовлення учнів початкових класів.

1

1

У результаті обговорення відкритих заходів учасниками семінару було вироблено відповідні рекомендації.

Семінар з проблеми «Сучасні підходи до викладання предметів освітньої галузі «Мови і літератури» носив науково-практичне, пізнавальне спрямування та сприяв підвищенню фахового рівня та педагогічної майстерності вчителів початкових класів.

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021