Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Свято Останнього дзвоника

26 травня у загальноосвітніх навчальних закладах міста на урочистих лінійках, присвячених успішному завершенню 2016/2017 навчального року, пролунав останній дзвоник для 424 випускників 11 класу, серед яких 41 претендент на нагородження золотою та 7 - срібною медалями.

1

На свято «Останнього дзвоника» завітали представники виконавчого комітету Уманської міської ради, відділу освіти, вищих навчальних закладів, батьківської громади, шефських організацій.

З вітальним словом до учасників свята, яке відбулося у НВК-міській гімназії та школі № 14, звернувся міський голова Олександр Цебрій та висловив слова щирої вдячності педагогам за високі досягнення у навчанні та вихованні підростаючого покоління, плідну працю з розвитку творчих обдарувань учнів, які своїми досягненнями примножують славу рідного міста. Побажав випускникам творчого натхнення, оптимізму, віри і впевненості у завтрашньому дні, здійсненні усіх намірів та сподівань на майбутнє.

1

Педагогічний та учнівський колективи ЗОШ № 1 вітала секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк, ЗОШ № 9 – заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Любов Плотнікова.

Слова шани за невтомну працю, терпіння, відповідальність за долю підростаючого покоління звучали в цей день на адресу вчителів та батьків в усіх загальноосвітніх навчальних закладах міста.

Після свята одинадцятикласників чекає державна підсумкова атестація. Тож успішних вам іспитів, дорогі випускники

ГУРТКИ ЗПО 

 

 

 

 

 
Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas