Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії 2015/2016 навчального року

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії 2015/2016 навчального року

№п/пПрізвище, ім’я учняНавчальний закладКлас навчанняМісце, зайняте у ІІ етапі олімпіадиПрізвище, ім’я, по батькові учителя, який підготував учня
1 Заболотна Софія ЗОШ № 3 8 І Пікалюк А.І.
2 Курган Владислав ЗОШ № 3 8 ІІ Пікалюк А.І.
3 Заболотна Світлана ЗОШ № 3 8 ІІ Пікалюк А.І.
4 Білозор Олександр ЗОШ № 3 8 ІІ Пікалюк А.І.
5 Бурбела Володимир ЗОШ № 14 8 ІІІ Плєшко С.С.
6 Калінчук Олексій ЗОШ № 14 8 ІІІ Плєшко С.С.
7 Кравець Світлана НВК №7 8 ІІІ Осадча Д.І.
8 Марченко Катерина НВК №7 8 ІІІ Осадча Д.І.
9 Мамбик Антоніна ЗОШ № 3 9 І Гладка Т.М.
10 Головатюк Олег ЗОШ № 3 9 ІІ Гладка Т.М.
11 Поліщук Альона ЗОШ № 11 9 ІІ Науменко А.М.
12 Прокопенко Катерина гімназія 9 ІІ Омельянов М.Г.
13 Шульженко Кароліна НВК №10 9 ІІІ Сліпенька А.В.
14 Дамаскіна Валерія ЗОШ № 14 9 ІІІ Плєшко С.С.
15 Білан Дмитро ЗОШ № 11 9 ІІІ Науменко А.М.
16 Павлуша Анастасія гімназія 9 ІІІ Омельянов М.Г.
17 Мельник Ольга ЗОШ № 3 10 І Пікалюк А.І.
18 Лукашенко Владислав ЗОШ № 3 10 ІІ Пікалюк А.І.
19 Рибальченко Валерія ЗОШ № 3 10 ІІ Пікалюк А.І.
20 Плахотник Олександр НВК №7 10 ІІ Кальницька Н.С.,Осадча Д.І.
21 Грушовенко Аліна НВК №7 10 ІІІ Кальницька Н.С.,Осадча Д.І.
22 Задніпренко Іван ЗОШ № 3 10 ІІІ Пікалюк А.І.
23 Магазій Даниїл ЗОШ № 5 10 ІІІ Казановська С.М..
24 Клочко Руслан ЗОШ № 3 10 ІІІ Пікалюк А.І.
25 Лисак Ангеліна ЗОШ № 11 11 І Скомороха О.О.
26 Аніканова Влада ЗОШ № 5 11 ІІ Казановська С.М.
27 Гасимова Ельміра ЗОШ № 11 11 ІІ Скомороха О.О.
28 Дубіна Наталія ЗОШ № 11 11 ІІІ Скомороха О.О.
29 Руденко Ярослав ЗОШ № 5 11 ІІІ Казановська С.М.
30 Горбаченко Ерік ЗОШ № 3 11 ІІІ Ганута О.М.
31 Мельник Вікторія гімназія 11 ІІІ Омельянов М.Г.
32 Колісник Юлія НВК №7 11 ІІІ Осадча Д.І.
Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021