09.02.2018 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова відбувся семінар-практикум учителів української мови і літератури з теми «Формування ключових компетентностей відповідно до нового Закону України «Про освіту».

Завідувач методичним кабінетом відділу освіти Трохименко І.М. ознайомила із ключовими особливостями нового Закону, надала рекомендації щодо реалізації окремих його положень.

З вітальним словом до учасників семінару звернулась директор школи Бугерук О.І.. Учитель української мови і літератури Луценко Л.С. виступила з доповіддю-презентацією «Формування ключових компетентностей відповідно до нового Закону України «Про освіту».

1

Учитель української мови і літератури Гніденко О.Б. разом із учителем біології Черватюк Л.Й. представили інтегрований захід гуманітарно-природничого циклу «Лабораторія органічного мовлення».

1

Синиця С.В, учитель української мови і літератури та Гречин О.П. ,учитель хімії , провели майстер-клас з теми «Майстерня слова як форма вдосконалення мовної компетентності у процесі розвитку професійної діяльності».

1

1

У ході обговорення учасниками семінару вироблено рекомендації.

Дякуємо всім за співпрацю!