Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії 2015/2016 навчального року

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії 2015/2016 навчального року

№п/пПрізвище, ім’я учняНавчальний закладКлас навчанняМісце, зайняте у ІІ етапі олімпіадиПрізвище, ім’я, по батькові учителя, який підготував учня
1 Концеба Анна СШ № 12 8 І Мельник Н.П.
2 М’яснікова Наталія ЗОШ № 14 8 ІІ Чухрієнко Н.П.
3 Кравець Світлана НВК №7 8 ІІ Яроцька Н.А.
4 Мельничук Світлана гімназія 8 ІІ Черниченко І.О.
5 Бабій Олександр ЗОШ № 9 8 ІІІ Латуринська Н.Й.
6 Музика Катерина ЗОШ № 1 8 ІІІ Паламарчук Д.М.
7 Вовк Владислав ЗОШ № 9 8 ІІІ Латуринська Н.Й.
8 Гайович Анна ЗОШ № 4 8 ІІІ Скарбовська Т.М.
9 Курган Владислав ЗОШ № 3 8 ІІІ Гордійчук Г.В.
10 Нагорний Богдан ЗОШ № 9 9 І Латуринська Н.Й.
11 Шульженко Кароліна НВК №10 9 ІІ Паламарчук Д.М.
12 Головатюк Олег ЗОШ № 3 9 ІІ Гордійчук Г.В.
13 Поліщук Альона ЗОШ № 11 9 ІІ Бузиновський С.А.
14 Квашук Максим гімназія 9 ІІІ Черниченко І.О.
15 Зозуля Ірина гімназія 9 ІІІ Черниченко І.О.
16 Охота Вадим ЗОШ № 5 9 ІІІ Бондаренко Н.В.
17 Салабай Костянтин гімназія 9 ІІІ Черниченко І.О.
18 Рогальова Дарина гімназія 10 І Бевз Т.В.
19 Чебан Артем гімназія 10 І Бевз Т.В.
20 Ткаченко Юлія ЗОШ № 11 10 ІІ Терещенко Т.Б.
21 Рибак Михайло гімназія 10 ІІ Бевз Т.В.
22 Загороднюк Юлія ЗОШ № 9 10 ІІ Латуринська Н.Й.
23 Олійник Руслана ЗОШ № 14 10 ІІІ Корольова Н.А.
24 Кожевнікова Ольга ЗОШ № 11 10 ІІІ Терещенко Т.Б.
25 Богдан Інна гімназія 10 ІІІ Бевз Т.В.
26 Пилипишина Наталія ЗОШ № 5 10 ІІІ Бондаренко Н.В.
27 Ковальов Валерій ЗОШ № 5 11 І Бондаренко Н.В.
28 Руденко Ярослав ЗОШ № 5 11 ІІ Бондаренко Н.В.
29 Остапчук Дмитро ЗОШ № 14 11 ІІ Корольова Н.А.
30 Поліщук Яна ЗОШ № 11 11 ІІ Терещенко Т.Б.
31 Лисак Ангеліна ЗОШ № 11 11 ІІ Терещенко Т.Б.
32 Щербина Вадим гімназія 11 ІІІ Бевз Т.В.
33 Копил Олександр гімназія 11 ІІІ Бевз Т.В.
34 Ткач Яна ЗОШ № 8 11 ІІІ Бондаренко О.С.
35 Мостов’як Іван ЗОШ № 9 11 ІІІ Латуринська Н.Й.
Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021