Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Ми в соцмережах - Facebook!
is bluehost good

Змістовне дозвілля учнів

З метою відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді влітку 2018 року в місті Умань організовано відпочинкову зміну для учнів 1-4 класів на базі Уманського навчально-виховного комплексу № 17 «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад», навчально-виховного комплексу №1 «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад I ступеня» та на базі навчально-виховного комплексу № 24 «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад I ступеня» у період з 01.06.2018 до 20.06.2018.

На території спортивних майданчиків закладів загальної середньої освіти та навчально-виховних комплексів міста в рамках виховання учнів в процесі позашкільної роботи з 900 до1200 у період з 01.06 до 20.06.2018 організовано дозвілля дітей. Щоденно дозвіллям охоплено понад 1200 школярів.

У кожному закладі розроблений та затверджений керівником план дозвілля, який розміщений на сайті закладу.

Протягом перших днів літа діти взяли участь у іграх та розвагах на свіжому повітрі, спортивних змаганнях, гуртковій роботі, флешмобах.

Щоденні плани дозвілля цікаві та різноманітні, враховані інтереси дітей. Так, 06 червня команда учнів ЗОШ №8 вдосконалювала навички гри в боулінг у спортивному комплексі «Амарант», а інші вивчали правила поведінки на воді та здобували навички з плавання в басейні «Аквазони».

У НВК№17 сьогодні за планом роботи День безпеки життєдіяльності та охорони здоров’я. Гасло: «Найвища цінність - це здоров’я!». Діти мали змогу побувати на екскурсії в пожежній частині міста. Тож відпочиваємо цікаво і з користю!

1

1

1

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019