Засідання ММО вихователів ГПД ЗЗСО «Діяльнісний підхід – основа організації навчально-виховно діяльності здобувачів освіти»

        9 квітня 2021 року центром професійного розвитку педагогічних працівників в режимі онлайн було проведено засідання ММО вихователів ГПД з теми «Діяльнісний підхід – основа організації навчально-виховної діяльності   здобувачів освіти» на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.

       Перша частина онлайн-засідання передбачала знайомство вихователів із формами, методами та прийомами діяльнісного підходу для використання їх у повсякденній роботі із здобувачами освіти в умовах роботи ГПД.  Скороход Н.О., Костенко Н.Г., вихователі ГПД (ЗОШ №3) розкрили теоретичні аспекти проблеми в керованій лекції «Діяльнісний підхід в навчально-виховному процесі», провели тестування в прямому ефірі і відзначили високий рівень знань колег. У майстер-класі Ткаченко В.В., вихователь ГПД (ЗОШ №5)  презентувала учасникам засідання застосування форм та методів діяльнісного підходу  у своїй роботі із учнями ГПД. Семенко Т.А., вихователь ГПД (НВК №7 – колегіум),  підготувала творчий звіт своєї роботи  у форматі медіа ресурсу – відеоролик, як і всі матеріали засідань, за традицією розміщено на сайті методичного об’єднання освітян «ММО вихователів ГПД»:

https://www.facebook.com/groups/260857135247961/?ref=share .

           Друга частина онлайн-засідання  розпочалась  із підведення підсумків  роботи ММО вихователів ГПД за 2020/2021 н.р.. Гурза О.В., керівник ММО, підготувала аналіз у формі презентації,  системно розкрила комплексну роботу спільноти. Руденко Н.Л., консультант ЦПРПП, подякувала освітянам за результативну роботу, творчість колег та  окреслила перспективи щодо планування методичної роботи на 2021/2022 навчальний рік.

 

 

 

ГУРТКИ ЗПО 

 

 

 

 

 
Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Please publish modules in offcanvas position.