Семінар-практикум для спеціалістів психологічної служби з теми «Безпечне освітнє середовище та формування поведінки дітей в Інтернеті - важливе завдання закладу освіти»

        16 березня 2021р.  на базі Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7-колегіум» Уманської міської ради Черкаської області проведено дистанційно семінар-практикум для спеціалістів психологічної служби з теми «Безпечне освітнє середовище та формування поведінки дітей в Інтернеті - важливе завдання закладу освіти». Метою семінару було підвищення професійної компетентності практичних психологів та соціальних педагогів у роботі з дітьми задля  створення безпечного освітнього середовища, зокрема в Інтернеті, формування навичок конструктивної поведінки дітей у Всесвітній мережі.

        Лісовенко В.М. (практичний психолог НВК №7-колегіуму) та Манзенко Ю.М. (соціальний педагог НВК№7-колегіуму) презентували відео-проєкт команди «SPAM» «Безпечний Інтернет» та показали роботу з учнями у форматі «Тематичне Коло» з теми: «Плюси й мінуси Інтернету: про можливості й виклики в мережевому світі». Мельник А.П. (вчитель інформатики НВК №7-колегіуму) розповіла про те , як навчити дітей безпеці в Інтернеті. Відбулася зустріч з  Нечипорук Н.О. (інспектором ювенальної превенції), яка розповіла про наслідки небезпечної поведінки у Всесвітній мережі. Тупчій Софія (учениця 8 класу НВК№7-колегіуму, медіатор Шкільної служби порозумінь) провела інтерактивну гру «Казка про Скріпочку».

        Семінар-практикум пройшов динамічно та пізнавально, і в підведенні підсумків були розроблені рекомендації, які озвучила Бондаренко Л.В. (психолог ЦПРПП), після чого вона підвела підсумки семінару та провела заключну рефлексію.

ГУРТКИ ЗПО 

 

 

 

 

 
Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Please publish modules in offcanvas position.