Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Міжнародна співпраця

      На запрошення Президента міста Ченстохово, в рамках міжнародної співпраці закладів освіти м. Умані та  м. Ченстохово (Польща), 20  учнів із   УЛ №1 Уманської міської ради та УПШ №2 Уманської міської ради побували у м. Ченстохов. Це  діти учасників бойових дій, учні, які є переможцями олімпіад, конкурсів та відмінники навчання.

Діти ознайомились з культурно-історичною спадщиною Республіки Польщі, яка є однією з найбільших держав у Центральній Європі.

Це було неймовірно! Перше, що відчула наша група на чужій землі - це турбота, тепло та висока організованість наших польських друзів. Програма візиту була дуже насичена та різноманітна. За цей тиждень діти ознайомилися з особливостями навчання у школах різного типу, мали можливість побачити організацію навчання своїх польських однолітків, відвідати заклади освіти, а також багато цікавих історичних місць, музеїв, побували на екскурсіях.

          Це було неперевершено! Години спілкування, спільна робота у майстер-класах, цікаві походи та екскурсії, активний відпочинок - все це сприяло налагодженню дружніх стосунків українських та польських дітей!

 
  

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2024

Offcanvas