Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

04 березня проведено семінар  заступників директорів з навчально-виховної  та виховної роботи закладів загальної середньої освіти комунальної та приватної форм власності Уманської міської територіальної громади, відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради з теми «Роль історико-архітектурної спадщини Умані у формуванні цінностей учнівської молоді», організатором якого є центр професійного розвитку педагогічних працівників управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради.

  У рамках семінару відбулася захоплююча екскурсія-квест «Історія вулиці Незалежності», яку провели педагоги Уманської гімназії № 11 Уманської міської ради Черкаської області: Евеліна Чередніченко, заступник директора з виховної роботи, Алла Науменко, вчитель історії, Тетяна Голоюх, учитель зарубіжної літератури, Алла Яковенко, бібліотекар, Олександра Журавльова, педагог-організатор. Ця подія не лише ознайомила учасників з історією однієї з найзначніших вулиць нашого міста, а й створила можливість для інтерактивного навчання та обміну досвідом. Квест складався з 9 зупинок, на кожній із яких педагоги виконували різноманітні завдання, що дозволяли їм дізнатися більше про історію та культуру міста. Старший науковий співробітник Уманського краєзнавчого музею Вікторія Савчук провела цікаву, пізнавальну екскурсію «Відлуння часу: подорож у світ нашої історії».

     У семінарі взяла участь начальник відділу туризму Уманської міської ради Людмила Гекалюк, яка підкреслила значущість історичних подій та архітектурних пам’яток міста Умані.

    Консультант ЦПРПП УОГП Інна Трохименко звернула особливу увагу на важливості діалогу між поколіннями та культурними традиціями, здійсненні виховання учнівської молоді шляхом проведення заходів у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності.

    Учасники заходу мали змогу переконатися, що знання про рідний край можуть сприяти вихованню патріотизму серед учнів, а також знайти шляхи інтеграції цих знань у виховний процес.

     Обговорення теми виявилося продуктивним: багато педагогів висловили бажання реалізувати нові ідеї у своїх навчальних закладах.

     Дякуємо усім учасникам за активну участь та зацікавленість у темі! Сподіваємося на подальшу співпрацю та реалізацію спільних проєктів, які сприятимуть поглибленню знань про рідний край серед учнів.

 

 



 



 

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2025