Команда учнів 5-6 класів з міні-гандболу Уманського ліцею № 3 здобула впевнену перемогу у IV (обласному) етапі змагань проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»! Юні спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки, витримку та справжню жагу до перемоги , гідно пройшовши всі етапи змагань.
Щиро бажаємо команді успішного виступу на всеукраїнському етапі! Нехай впевненість у власних силах, підтримка тренерів і віра в перемогу допоможуть досягти нових спортивних вершин!
У підсумку наша громада гідно представила Уманський район на обласних змаганнях з гандболу та стала беззаперечним переможцем!



