Вітаємо переможця ІІІ (Всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Горошка Ярослава, учня 10 класу Уманського ліцею №3 та його наукового керівника Ганну Вікторівну Ганіч, учителя історії та правознавства.
Бажаємо не зупинятися на досягнутому, завжди вірити у свої сили, знаходити натхнення для нових відкриттів та впевнено йти до нових життєвих і наукових вершин!



