Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Семінар учителів української мови та літератури

28 квітня 2017 року на базі Уманської спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови відбувся семінар-практикум учителів української мови та літератури з теми «Вивчення української літератури за Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти (нововведені твори) шляхом формування ключових компетентностей та компетенцій».

Урок з української літератури у 8 класі з теми «Ніна Бічуя. «Шпага Славка Беркути». Про роль батьків у вихованні дітей та їхньому дозвіллі» провела учитель вищої кваліфікаційної категорії Костюк Тетяна Володимирівна, яка порушила важливі проблеми виховання сучасного покоління: особистість і колектив, дружба і зрада, кохання і ненависть, байдужість і відповідальність, чесність і брехня.

1

Власною технологією використання елементів біоадекватної методики на сучасному уроці української літератури поділилася учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист Гонтарук Тетяна Леонтіївна, провівши для колег майстер-клас. Педагог довела, що ця методика орієнтована на розвиток цілісного мислення учнів, активізацію їх емоційної, образної і творчої діяльності.

1

Учасниками семінару разом із завідувачем методичним кабінетом Трохименко Інною Михайлівною вироблені рекомендації щодо виховання в учнів високої моральної якості, любові до української літератури, читацької культури, забезпечення формування літературної та комунікативної компетентностей.

1  

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2024

Offcanvas