Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Тиждень науки та техніки

Відповідно до плану роботи відділу освіти, станції юних техніків м.Умань з 4 по 8 січня 2016 року на базі станції було проведено міський тиждень науки та техніки. Протягом тижня активно працювала «Творча майстерня». Учням шкіл та гуртківцям станції було запропоновано майстер-класи з випилювання лобзиком, солоного тіста, оригамі, роботи з розгортками, виготовлення сувенірів, бісероплетіння, роботи з готовими об’ємними формами, паперопластики, малювання, витинанки.

1

Керівниками гуртків було проведено 13 масових заходів: фестиваль «Творча майстерня», автотрасові змагання, калейдоскоп: «Цікава радіоелектроніка», конкурс на виготовлення найкращого персонажу Різдвяного вертепу, турнір знавців інформатики, традиції та звичаї свят в Україні, дитячі розваги: «Напередодні Різдва!», вікторина«Зимова -святкова», авіамодельні змагання, свято: «Різдвяні вечорниці», фабрика Діда Мороза, виставка робіт дитячої творчості.

1

1

1

1

1

Активну участь у конкурсах, змаганнях взяли вихованці станції та учні ЗОШ №№ 1, 3, 4, 5, 8, 9, 11, 12, 14, НВК №№ 1, 24, 6, 7, міської гімназії, НВК- педліцею, НВК-медичної гімназії. Всього в конкурсах та змаганнях тижня взяли участь близько 400 учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців СЮТ, з них 178 відвідали виставку дитячої технічної творчості.

1

У підсумку роботи 68 переможців та активних учасників міських заходів міського тижня науки та техніки були нагороджені грамотами відділу освіти Уманської міської ради.  

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas