Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології 2021-2022 н.р.

Вітаємо переможців

ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології 2021-2022 н.р. 

 

Прізвище, ім’я учня

Навчальний заклад

Клас

Місце

ПІБ учителя

1

Опенько Софія

НВК - міська гімназія

8

І

Тетянко Т.П.

2

Артеменко Діана

НВК - міська гімназія

    8

І

Тетянко Т.П.      

3

Харенко Владислава

ЗОШ №11

8

ІІ

Підлісна Т.М.

4

Шпанко Марія

ЗОШ №11

8

ІІ

Підлісна Т.М.

5

Покиньборода Анна

     ЗОШ№ 8

    8

ІІІ

Гаража І.В.

6

Кешман Владислав

    ЗОШ № 3

    8

ІІІ

Плющ М.В.

7

Дрозденко Анастасія

  ЗОШ №14

    8

ІІІ

Задорожна Л.О.

8

Кривдюк Архип

НВК - міська гімназія

    9

І

Тетянко Т.П.

9

Столяр Олександра

ЗОШ№3

    9

І

Столяр В.В.

10

Свиридюк Валерія

НВК-міська гімназія

    9

ІІ

Тетянко Т.П.

11

Замотайло Владислав

ЗОШ №4

    9

ІІІ

Касянчук В.В.

12

Кіньшин Іван

НВК №17

    9

ІІІ

Саморуха Л.В.

13

Діденко Марина

УСШ №12

    9

ІІІ

Янчук Л.І.

14

Гоменюк Богдан

ЗОШ №14

    9

ІІІ

Гончар Л.П.

15

Жупаник Марія

НВК - міська гімназія

   10

І

Тетянко Т.П.

16

Живцова Анастасія

НВК-міська гімназія

   10

ІІ

Тетянко Т.П.

17

Миронова Марія

ЗОШ №3

   10

ІІІ

Стащенко Т.І.

18

Бевз Євгеній

НВК-міська гімназія

   11

І

Данелюк О.М.

19

Беженар Євгенія

НВК-міська гімназія

   11

ІІ

Данелюк О.М.

20

Онопрієнко Тетяна

ЗОШ №14

   11

ІІ

Гончар Л.П.

21

Левченко Ольга

ЗОШ №5

   11

ІІ

Черватюк Л.Й.

22

Доценко Анна

ЗОШ №1

   11

ІІІ

Посна І.П.

23

Сиволап Дмитро

ЗОШ №3

   11

ІІІ

Столяр В.В.

24

Перенчук Анна

ЗОШ №11

   11

ІІІ

Сокирський В.В.

25

Босович Катерина

ЗОШ №4

   11

ІІІ

Шпеник С.В.

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021