Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Інтегрований семінар – практикум керівників ШМО класних керівників спільно із спеціалістами психологічної служби

У зв’язку із зростанням рівня агресії та конфліктів як в суспільстві, так і серед підлітків, надзвичайної актуальності набуває питання впровадження в освітній простір відновних практик, зокрема медіації, для вирішення конфліктів.

У 2015/2016 навчальному році Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 (директор Очеретяний Л.М.), Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» (директор Матвієнко Л.Д.) долучилися до впровадження в навчальних закладах проекту «Розбудова миру, профілактика і розв’язання конфлікту з використанням медіації в групах та громадах, які постраждали від конфлікту, особливо серед жінок та дівчат ВПО», який реалізується Міжнародним жіночим правозахисним центром «Ла Страда - Україна» за підтримки Посольства Великої Британії.

16 лютого 2016 року на базі НВК №7 – колегіуму відбувся інтегрований семінар – практикум керівників ШМО класних керівників спільно із спеціалістами психологічної служби з проблеми «Інноваційні технології та проектна діяльність у системі роботи класного керівника та спеціалістів психологічної служби». В ході семінару – практикуму класними керівниками 7-Б класу Дунаєвою Л.В. та 10-Б класу Глобчак С.В. були проведені години спілкування на тему «Конфлікт... Чи можна йому запобігти?». Під час заходу учні мали можливість висловити власне бачення виходу з конфліктних ситуацій.

1

В рамках інтегрованого семінару-практикуму медіатори ЗОШ №4 та НВК №7 Добрянська Н.В. та Лісовенко В.А. ознайомили педагогічних працівників з навчально-методичною літературою з питань впровадження медіації у навальних закладах та провели для керівників ШМО класних керівників та практичних психологів заняття з елементами тренінгу «Розв’язання конфліктів з використанням відновних практик», ознайомили педагогічних працівників з методикою проведення медіації та техніки «Коло». Тренінги пройшли у теплій емоційній атмосфері професійного співробітництва.

1

По закінченню семінару-практикуму були підведенні підсумки, вироблені рекомендації щодо застосування відновних практик з метою профілактики та розв’язання конфліктів.

1  

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas