12 січня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в рамках співпраці університету та відділу освіти Уманської міської ради відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У зв’язку із встановленням карантину та запровадженням посилених протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 захід був проведений у режимі онлайн.
Члени журі відзначили різноманітність тематики 28 науково - дослідницьких робіт у 21 секціях, їх практичну спрямованість, вміння більшості учасників конкурсу захищати свої роботи, аналізувати, робити висновки на підставі експериментальних досліджень та рекомендували їх для участі в обласному етапі конкурсу - захисту.
Бажаємо юним дослідникам подальших творчих успіхів і нових наукових звершень!