Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії, яка відбулась 18 листопада 2022 року

Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії, яка відбулась 18 листопада 2022 року

                                         

 

п/п

Прізвище, ім’я

 учня

 

Навчальний заклад

Клас

К-сть балів

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові учителя, який підготував учня

1

Капелюшний Владислав

УЛ№3

8

48,5

     І

Пікалюк А.І.

2

Цимбалюк Михайло

УЛ№1

8

46

    ІІ

Пелагіна Н.П.

3

Сліпенька Крістіна

УГ№10

8

44

    ІІ

Сліпенька А.В.

4

Кравчук Олександра

УЛ№2

8

39

   ІІІ

Рябоконь Д.О.

5

Руденко Марія

УЛ№2

8

38

   ІІІ

Рябоконь Д.О.

6

Руденко Ігор

УГ№8

8

29,5

 

Кисіль О.Б.

7

Свинаренко Маріна

УЛ№3

8

28

 

Пікалюк А.І.

8

Дорошенко Анна

УГ№14

8

28

 

Плєшко С.С.

9

Мирвода Ірина

УГ№14

8

25

 

Плєшко С.С.

10

Ярмолюк Олександра

     УГ№7

8

23

 

Рудик Н.Є.

11

Вінтоняк Володимир

УГ№11

8

22,5

 

Дудник М.Г.

12

Горбаченко Олександр

     УЛ№3

8

18,5

 

Пікалюк А.І.

13

Баранова  Віра

     УГ№7

9

56

    І

Осадча Д.І.

14

Харенко Владислава

     УГ №11

9

55,5

    І

Науменко А.М.

15

Миколайчук Софія

     УЛ№3

9

43,5

   ІІ

ГладкаТ.М.

16

Опенько Софія

     УЛ№2

9

41

   ІІ

Пікалюк І.А.

17

Гончаренко Софія

     УГ№10

9

34,5

  ІІІ

Сліпенька А.В.

18

Шпанко Марія

     УГ№ 11

9

30,5

  ІІІ

Науменко А.М.

19

Дрозденко Анастасія

УГ№14

9

30

  ІІІ

Плєшко С.С.

20

Костенко Антон

     УГ№5

9

22,5

 

Казановська С.М.

21

Мельниченко Ірина

     УГ№7

    9

19

 

Рудик Н.Є.

22

Росада Анастасія

     УГ№5

    9

16,5

 

Казановська С.М.

23

Лопушанська Маргарита

     УГ№8

    9

16

 

Кисіль О.Б.

24

Балка Данііл

УГ №12

    9

9,5

 

Шповалова А.Ф.

25

Тупчий Софія

УЛ №3

10

85,5

І

ГладкаТ.М.

26

Корнаухий Роман

    УЛ №2

10

48

ІІ

Рябоконь Д.О.

27

Янкова Ауріка

    УЛ №2

10

36

ІІІ

Рябоконь Д.О.

28

Попова Каріна

    УЛ №3

10

26

 

Ганута О.М..

29

Миронова Марія

    УЛ №3

11

101,5

І

Ганута О.М.

30

Клименко Дар’я

    УЛ №3

11

90

ІІ

Ганута О.М.

31

Юрчук Анастасія

    УЛ №3

11

79,5

ІІ

Ганута О.М.

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021