Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Інформація про проведення Тижня охорони праці

Відповідно до наказу відділу освіти від 31.03.2016 №83 «Про проведення Тижнів знань з безпеки життєдіяльності та Тижня охорони праці» у період з 11.04.2016 по 15.04.2016 року у всіх навчальних закладах, що підпорядковані відділу освіти пройшов Тиждень охорони праці.

Під час проведення Тижня охорони праці у навчальних закладах розроблено та затверджено План заходів щодо підготовки і проведення Тижня охорони праці з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці.

В рамках проведених заходів до Тижня охорони праці поновлено інформацією куточки з охорони праці, здійснено внутрішні перевірки дотримання стану охорони праці у навчальних закладах.

1

13.04.2016 року у Будинку Вчителя проведено нараду з відповідальними за стан охорони праці з нагоди проведення Тижня охорони праці.

1

У загальноосвітніх навчальних закладах, що підпорядковані відділу освіти пройшов конкурс малюнку «Охорона праці очима дітей».

1

Участь у конкурсі взяли 45 робіт з таких навчальних закладах як: ЗОШ №4, ЗОШ №5 ім. В.І.Чуйкова, ЗОШ №8, НВК №10 – медична гімназія, ЗОШ №14, НВК – пед.ліцей. Тематика малюнків різноманітна: безпека в побуті, безпека під час організації дорожнього руху, безпека на робочому місці.

1

Грамотами відділу освіти нагороджено таких учнів:

I місце –Длугоборського Максима, ученя НВК – пед.ліцею;Титаренко Дарину, ученицю НВК №10 – медичної гімназії;

II місце – Бондаренко Катерину, ученицю ЗОШ №5 ім. В.І.Чуйкова;Коханську Владимиру, ученицю НВК – пед.ліцею;Семенову Дар'ю, ученицю НВК №10 – медичної гімназії;

III місце –Босович Катерину, ученицю ЗОШ №4; Назаренко Наталю, ученицю ЗОШ №4;Перевалову Анну, ученицю ЗОШ №4;Вовченко Анастасію, ученицю ЗОШ №14; Корж Анастасію, ученицю ЗОШ №14;Зацаринного Артема, учня ЗОШ №14;Драюк Ольгу , ученицю ЗОШ №14;Кононов Аліну, ученицю ЗОШ №14.

Вітаємо переможців!!!  

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas