Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Відкриття табірної зміни

З 10 червня 2024 року в Уманській територіальній громаді розпочали роботу  8 дитячих таборів з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти.  Відпочинком охоплено понад однієї тисячі дітей віком від 6 до 14 років. Табори працюватимуть у будні  дні упродовж 14 днів з 8:00 год до 14:00 год.  Харчування (одноразовий обід) в таборах здійснюється відповідно до норм.

Забезпечують роботу таборів кваліфіковані педагоги.  

Для організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей підготовлена велика програма культурно-масових заходів: перегляди театральних вистав від гуртківців УМЦПО «Територія творчості», НАТМФ «Реверанс» міського Будинку культури, міні-концерти УДШМ «Антарес», екскурсії, відпочинок в паркових зонах міста, розважальна програма для учнів початкових класів «З котом Тихомиром» від молодіжного креативного простору «Софа Хаб», робота гуртків за інтересами, неформальні спортивні руханки, вуличні спортивні тренування та інших. 

Вихованці матимуть змогу весело та корисно провести час, розважитися з друзями, позмагатися у різних видах спорту, помалювати, помандрувати видатними місцями нашого чудового міста. 

Позитивних Вам емоцій та незабутніх вражень!!!   

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas