Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Семінар – практикум учителів та інструкторів фізичної культури

13 жовтня 2016 року на базі Уманського навчально- виховного комплексу №24 «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» відбувся семінар – практикум учителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів та інструкторів з фізкультури дошкільних навчальних закладів міста з проблеми «Формування навичок здорового способу життя засобами фізкультурно – оздоровчої роботи на засадах хортингу.

Директор НВК №24 Данилюк Ірина Семенівна та учитель фізичної культури Скляр Наталія Іванівна ознайомили учасників семінару з основними напрямками фізкультурно- оздоровчої роботи закладу, який з 2006 року працює за програмою «Школа сприяння здоров’ю». Педагоги переглянули фільм-презентацію «Виховання патріотизму у дітей на засадах хортингу», відвідали уроки, заняття у групах вихованців ДНЗ.

1

1

Учасники семінару побували на спортивному заході «Свято козацької слави», на якому учні та дошкільнята навчально-виховного комплексу продемонстрували спритність, винахідливість у змаганнях з оздоровчого хортингу. Підготувала і провела спортивне свято Скляр Н.І.

1

1

У семінарі взяв участь майстер спорту з хортингу Руснак Сергій Миколайович, який показав присутнім елементи бойового хортингу.  

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas