Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Засідання міського методичного об’єднання вчителів технічної праці

Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2016/2017 навчальний рік 18 жовтня 2016 року на базі Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 – медична гімназія» (директор Шульга С.І.) відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів технічної праці у формі теоретичного семінару з проблеми «Ігри та ігрові технології на уроках трудового навчання».

1

Керівник міського методичного об’єднання вчителів технічної праці Пензай С.М. (ЗОШ № 11) ознайомив учасників засідання з основними аспектами проблеми, що розглядалася, виступивши з повідомленням «Роль гри в навчальному процесі».

Із грунтовною доповіддю з презентаційними матеріалами з теми «Методика впровадження ігрових технологій на уроках трудового навчання» перед учасниками семінару виступила вчитель трудового навчання НВК №10 Демяченко І.С

1

До уваги учасників семінару було запропоновано перегляд презентацій з теми: «Технологія виготовлення виробів з дерева та металу», що сприяло підвищенню науково-методичного та фахового рівня вчителів технічної праці.

Логічним доповненням до запланованих заходів семінару став огляд виставки методичної літератури, яку підготувала та провела вчитель трудового навчання НВК №10 Демяченко І.С.

У ході «круглого столу» проведено обговорення низки питань щодо підвищення якості уроків трудового навчання засобами ігрових технологій в умовах впровадження нового Державного стандарту базової та загальної середньої освіти.

1

В результаті обговорення відкритих заходів учасниками семінару вироблено відповідні рекомендації.  

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas