Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Семінар-практикум для вихователів груп продовженого дня

Відповідно до плану роботи відділу освіти 21 жовтня 2016 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 ім. В.І. Чуйкова відбувся семінар – практикум для членів міського методичного об'єднання вихователів ГПД з проблеми «Формування патріотичного виховання у молодших школярів у позаурочній діяльності».

Метою семінару було ознайомлення учасників семінару з сучасними підходами до формування патріотичного виховання в позаурочній діяльності; розкриття суті краєзнавчої роботи як форми патріотичного виховання молодших школярів в групі продовженого дня; створення умов для удосконалення професійних компетенцій вихователів групи продовженого дня.

Відкрила роботу семінару-практикуму та розкрила основні аспекти проблеми, що розглядалася методист з навчально-виховної роботи методичного кабінету відділу освіти Уманської міської ради Осіяненко Н.М.

1

Із змістовною доповіддю перед присутніми виступила Товстюк В.В., вихователь ГПД ЗОШ № 4. Вона глибоко висвітлила проблему «Духовно-моральне виховання – основа становлення особистості»

1

Досвід роботи з питання «Краєзнавча робота як форма патріотичного виховання молодших школярів в ГПД» презентувала Ткаченко В.В., вихователь ГПД ЗОШ № 5.

1

У ході семінару були проведені майстер-класи «Виготовлення виробів патріотичного спрямування». Ткаченко В.В., вихователь ГПД ЗОШ № 5, практично ознайомила учасників семінару з методикою виготовлення браслету у техніці модульного орігамі. Гурза О.В., керівник ММО вихователів ГПД, провела майстер-клас «Колективна творча справа. Патріотичний топіарій».

1

У процесі обговорення проблеми щодо патріотичного виховання учнів початкової школи у позаурочні діяльності та відкритих заходів семінару було вироблено ряд практичних рекомендацій для використання у роботі вихователів груп продовженого дня.  

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas