Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Школярі забезпечені повноцінним харчуванням

На сьогоднішній день питання здорового харчування дітей хвилює більшість батьків. І це цілком зрозуміло - адже саме від того, що і як їдять наші діти, залежить стан їхнього здоров'я. Тому питання організації харчування учнів та вихованців на постійному контролі відділу освіти та керівників закладів.

Станом на жовтень 2016 року безкоштовним гарячим харчуванням охоплено 3544 (100 %) учнів 1-4 класів, 397 (100 %) дітей з малозабезпечених сімей, 64(100 %) дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 46 (100 %) дітей, які тимчасово переселені із зони АТО, 218 (100 %) дітей, батьки яких є учасниками або загинули в АТО.

На організацію повноцінного харчування у 2016 році з міського бюджету виділено для вихованців дошкільних закладів 3 млн. 463 тис. 540 грн., учнів шкіл-4 млн. 213 тис. 602 грн.

Ціни на продукти харчування стрімко підвищуються, проте процес організації харчування протягом року, не зупинявся і до кінця року заклади в повній мірі будуть забезпечені всіма продуктами. Із міського бюджету додатково виділено 398 000 грн. для придбання таких продуктів як: масло вершкове, м’ясо свинини, курятини, молоко, цукор.

З метою роз’яснення і надання рекомендацій щодо дотримання перспективного меню, норм санітарії та гігієни, термінів зберігання харчових продуктів, що швидко псуються, систематично проводяться наради з працівниками їдалень. У закладах створено постійно діючі комісії по контролю за станом організації харчування, які проводить періодичні перевірки роботи харчоблоку.

1

1

1

1  

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas